1:0
2:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 C - Tatran Střešovice B 6:5
11. Robin Běhal, 11. Filip Müller, 12. Jaroslav Váňa, 17. Filip Müller, 38. Robin Běhal, 45. Matěj Zdobinský - 2. Jan Friedel, 14. Jan Pádr, 15. Jan Pádr, 35. Michal Pelichovský, 45. Štěpán Černý; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Lukáš Tůma ?; po třetinách: 3:3, 1:0, 2:2;
44:52
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý, asistoval Jan Pádr (6:5).
44:13
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Vít Voltr (6:4).
41:05
Vyloučen hráč Jaroslav Váňa družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání.
37:16
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Robin Běhal, asistoval Vít Voltr (5:4).
37:01
Vyloučen hráč Petr Introvič družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
34:55
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Michal Pelichovský, asistoval Jan Koldušek (4:4).
32:04
Vyloučen hráč Vít Voltr družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:38
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 C neproměnil Filip Müller.
28:19
Vyloučen hráč Robin Běhal družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání.
26:39
Vyloučen hráč Michal Povolný družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za blokování hokejky.
18:50
Vyloučen hráč Karel Dorazil družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:03
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Filip Müller z trestného střílení (4:3).
15:00
15:00
14:51
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Pádr, asistoval Tomáš Vahalík (3:3).
13:20
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Pádr, asistoval Michal Pelichovský (3:2).
11:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Jaroslav Váňa, asistoval David Sádlík (3:1).
10:47
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Filip Müller, asistoval Tomáš Branžovský (2:1).
10:22
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Robin Běhal, asistoval Jaroslav Váňa (1:1).
01:44
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Friedel, asistoval Martin Kafka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B: brankář: Lukáš Tůma; hráči v poli: Petr Introvič, Tomáš Vahalík, Jan Friedel, Jan Pádr, Štěpán Černý