3:2
1:2
- : -

SK B.U.H. Praha - Prague Amigos CRPA 5:4
9. Richard Kadlec, 22. Petr Benzl, 28. Petr Benzl, 28. Vladimír Mareš, 43. Pavel Vincík - 20. Martin Jirka, 29. Tomáš Badin, 34. Martin Jirka, 41. Jan Vilímec; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Mojmír Glet ? - Jiří Zavadil ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 1:2;
45:00
43:29
Timeout Prague Amigos CRPA
42:18
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Pavel Vincík, asistoval Jiří Galajda (5:4).
40:38
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Jan Vilímec bez asistence (4:4).
36:20
Vyloučen hráč Ondřej Jüngling družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
33:59
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Jirka z trestného střílení (4:3).
33:59
Vyloučen hráč Ondřej Jüngling družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
30:33
Vyloučen hráč Tomáš Badin družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
28:01
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Tomáš Badin, asistoval Roman Marčík (4:2).
27:31
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Vladimír Mareš, asistoval Ondřej Jüngling (4:1).
27:21
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Petr Benzl, asistoval Pavel Vincík (3:1).
23:10
Vyloučen hráč Pavel Vincík družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
21:11
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Petr Benzl, asistoval Tomáš Sohlich (2:1).
19:38
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Jirka, asistoval Miroslav Zbořilák (1:1).
15:00
15:00
11:32
Vyloučen hráč Michal Vondra družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za hra rukou.
08:30
Vyloučen hráč Miroslav Zbořilák družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za držení.
08:26
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Richard Kadlec, asistoval Tomáš Sohlich (1:0).
06:13
Vyloučen hráč Richard Kadlec družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Amigos CRPA: brankář: Jiří Zavadil; hráči v poli: Lukáš Menšík, Ondřej Šafář, Jan Vilímec, Miroslav Zbořilák, Martin Jirka