6:1
1:0
- : -

Wizards DDM Praha 10 - Floorball Club FALCON 8:2
10. Pavel Štutzbart, 17. Pavel Štutzbart, 18. Pavel Štutzbart, 22. Michael Svatoš, 27. Pavel Štutzbart, 27. Pavel Štutzbart, 30. Michael Svatoš, 43. David Bouda - 6. Radek Blažek, 29. Šimon Štěpan; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Matěj Soufflet ?; po třetinách: 1:1, 6:1, 1:0;
45:00
42:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Michael Svatoš (8:2).
35:16
Vyloučen hráč David Bouda družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:07
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michael Svatoš, asistoval David Bouda (7:2).
28:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Šimon Štěpan, asistoval Jakub Hejzlar (6:2).
26:50
Vyloučen hráč Jan Kaliberka družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
26:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Michael Svatoš (6:1).
26:19
21:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michael Svatoš, asistoval Jan Stádník (4:1).
17:04
16:14
15:00
15:00
14:52
Vyloučen hráč Tomáš Nevrlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
09:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Vojtěch Židův (1:1).
05:38
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radek Blažek, asistoval Jakub Došek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Jakub Kvíz; hráči v poli: Pavel Štutzbart, David Bouda, Vojtěch Židův, Jan Stádník, Michael Svatoš