3:1
2:2
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - Wizards DDM Praha 10 6:4
12. Tomáš Sadil, 20. Ondřej Čech, 20. Adam Šindelář, 23. Tomáš Sadil, 37. Tomáš Hruška, 39. Matěj Čech - 2. Alex Šorf, 20. Alex Šorf, 37. Pavel Štutzbart, 44. David Bouda; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vít Filko ? - Jakub Kvíz ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:2;
45:00
43:13
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Pavel Štutzbart (6:4).
41:12
Timeout Wizards DDM Praha 10
41:12
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
38:07
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matěj Čech, asistoval Kryštof Kopecký (6:3).
36:40
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
36:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval David Bouda (5:3).
36:11
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Jan Sedlák (5:2).
30:00
30:00
22:08
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Ondřej Čech (4:2).
21:37
Vyloučen hráč Jan Stádník družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
19:53
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář, asistoval Tomáš Hruška (3:2).
19:49
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf, asistoval Jakub Mudrák (2:2).
19:11
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Ondřej Čech, asistoval Adam Šindelář (2:1).
18:45
Vyloučen hráč Jakub Mudrák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
11:28
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Adam Šindelář (1:1).
07:43
Vyloučen hráč Alex Šorf družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
01:53
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf, asistoval David Procházka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Jakub Kvíz; hráči v poli: Pavel Štutzbart, David Bouda, Vojtěch Židův, Jan Stádník, Michael Svatoš