0:1
1:2
- : -

Kanonýři Kladno B - TEXAS LONGHORNS 5:6
2. Tomáš Ruprich, 3. Petr Chvojka, 9. Tomáš Ruprich, 10. Petr Chvojka, 31. Adam Nolč - 6. Vladimír Bradáč, 6. Petr Novickij, 10. Josef Adamík, 26. Petr Novickij, 35. David Musil, 41. Jiří Petr; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Milan Horáček ? - Martin Mulenko ?; po třetinách: 4:3, 0:1, 1:2;
45:00
44:07
Timeout Kanonýři Kladno B
43:53
Vyloučen hráč Tomáš Ruprich družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:13
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jiří Petr, asistoval David Musil (5:6).
34:18
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil David Musil, asistoval Josef Adamík (5:5).
33:48
Vyloučen hráč Tomáš Ruprich družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:47
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Adam Nolč bez asistence (5:4).
30:00
30:00
25:43
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Novickij, asistoval Martin Piala (4:4).
23:15
Vyloučen hráč Josef Adamík družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
20:09
Vyloučen hráč Tomáš Ruprich družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
10:49
Vyloučen hráč Radek Šikola družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
09:59
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Tomáš Ruprich (4:3).
09:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Josef Adamík, asistoval Michal Sládek (3:3).
08:24
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ruprich, asistoval Tomáš Kříček (3:2).
05:49
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Novickij, asistoval Jakub Trmota (2:2).
05:12
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Vladimír Bradáč, asistoval Jiří Petr (2:1).
04:27
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
02:49
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Tomáš Kříček (2:0).
01:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B: brankář: Milan Horáček; hráči v poli: Vojtěch Petr, Jan Vaňous, Radek Šikola, Adam Nolč, Petr Chvojka