2:0
1:4
- : -

Floorball Club FALCON - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 5:4
5. Jakub Ších, 13. Daniel Budáč, 23. Martin Tůna, 29. Jakub Hrubeš, 44. Jakub Hrubeš - 32. Ondřej Matyáš, 34. Jan Kudela, 35. Adam Lešuk, 41. Martin Kameš; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Dominik Kameš ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:4;
45:00
43:15
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
43:15
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hrubeš, asistoval Ondřej Pajer (5:4).
40:28
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Martin Kameš z trestného střílení (4:4).
36:21
Vyloučen hráč Jan Podhorník družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za blokování hokejky.
34:11
Timeout Floorball Club FALCON
34:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Adam Lešuk, asistoval Martin Kameš (4:3).
33:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jan Kudela, asistoval Michal Kubert (4:2).
31:54
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Ondřej Matyáš, asistoval Jan Kudela (4:1).
30:00
30:00
28:37
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hrubeš bez asistence (4:0).
22:09
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval Jakub Ších (3:0).
15:00
15:00
12:57
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Jakub Ších (2:0).
07:24
Vyloučen hráč Adam Lešuk družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za hrubost.
04:06
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Ších bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Michal Kubert, Filip Kračmer, Ondřej Matyáš, Jan Kudela, Jan Podhorník