2:2
2:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 B - Kanonýři Kladno B 6:7pn
1. Tomáš Branžovský, 14. Jakub Mudrák, 25. Jakub Mudrák, 25. Jakub Mudrák, 32. Tomáš Vintr, 42. Matěj Zdobinský - 3. Tomáš Ruprich, 13. Tomáš Ruprich, 21. Petr Chvojka, 22. Adam Hruška, 36. Tomáš Kříček, 40. Tomáš Kříček, N Adam Nolč; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Petr Chvojka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Jaroslav Váňa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Radek Šikola , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Vít Voltr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Adam Nolč a vstřelil rozhodující gól (6:7).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
42:59
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 B neproměnil Martin Dušek.
41:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Jakub Mudrák (6:6).
39:33
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Petr Chvojka (5:6).
35:17
34:47
Vyloučen hráč Jakub Mudrák družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za blokování hokejky.
31:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Jakub Mudrák (5:4).
30:00
30:00
24:49
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jakub Mudrák, asistoval Tomáš Vintr (4:4).
24:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jakub Mudrák bez asistence (3:4).
21:10
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Adam Hruška bez asistence (2:4).
20:36
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Tomáš Ruprich (2:3).
15:00
15:00
13:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jakub Mudrák, asistoval Jan Štercl (2:2).
12:24
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ruprich, asistoval Petr Chvojka (1:2).
11:14
Vyloučen hráč Martin Dušek družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
02:57
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ruprich bez asistence (1:1).
00:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Martin Dušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Milan Horáček; hráči v poli: Jan Vaňous, Vojtěch Petr, Adam Hruška, Tomáš Ruprich, Tomáš Kříček