4:3
3:0
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - TEXAS LONGHORNS DDM P6 12:3
5. Daniel Křišík, 7. Daniel Křišík, 10. Štěpán Malý, 11. Lukáš Houdek, 12. Štěpán Malý, 14. Lukáš Jelen, 14. Lukáš Houdek, 22. Štěpán Malý, 24. Tadeáš Kyncl, 28. Tadeáš Kyncl, 30. Tadeáš Kyncl, 35. Veronika Kosová - 19. Michal Havlíček, 20. Jiří Friesz, 24. Daniel Bartuněk; rozhodčí: Anna Bejčková - Jana Vostrá; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Vlček ? - Jan Pikner ?; po třetinách: 5:0, 4:3, 3:0;
36:00
34:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Veronika Kosová bez asistence (12:3).
29:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Štěpán Malý (11:3).
27:32
Vyloučen hráč Bohumil Kotrč družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za hrubost.
27:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Jan Vlček (10:3).
24:00
24:00
23:18
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Daniel Bartuněk bez asistence (9:3).
23:04
21:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Jan Vlček (8:2).
19:17
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
19:17
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Jiří Friesz, asistoval Vangelis Zingopis (7:2).
18:12
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Michal Havlíček bez asistence (7:1).
16:52
Vyloučen hráč Bohumil Kotrč družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:06
Vyloučen hráč Tomáš Císař družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za hra rukou.
13:37
Vyloučen hráč Bohumil Kotrč družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání.
13:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Lukáš Houdek, asistoval Petr Adamec (7:0).
13:02
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Lukáš Jelen, asistoval Daniel Křišík (6:0).
12:00
12:00
11:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Daniel Křišík (5:0).
10:56
09:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý bez asistence (3:0).
07:34
Vyloučen hráč Jan Drebitko družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za hra na zemi.
06:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Daniel Křišík, asistoval Štěpán Malý (2:0).
04:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS DDM P6:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Lukáš Jelen, Daniel Křišík, Štěpán Malý, Tadeáš Kyncl, Veronika Kosová