0:4
0:7
- : -

Floor Maniacs Mělník - Orka Čelákovice 0:14
2. Kryštof Kopecký, 2. Marek Satran, 12. Vojtěch Nehasil, 15. Petr Halačka, 16. Marek Satran, 16. Matěj Bača, 24. Petr Špitálský, 25. Vojtěch Rubeš, 27. Adam Kavalier, 28. Petr Halačka, 34. Marek Satran, 35. Vojtěch Nehasil, 36. Adam Kavalier, 36. Marek Satran; rozhodčí: Václav Římal - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Aneta Reifová ? - Jakub Vitoušek ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 0:7;
36:00
35:23
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Marek Satran, asistoval Leoš Rozlivek (0:14).
35:03
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Adam Kavalier bez asistence (0:13).
34:03
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Nehasil, asistoval Vojtěch Rubeš (0:12).
33:24
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Marek Satran, asistoval Matěj Bača (0:11).
31:28
Vyloučen hráč Leoš Rozlivek družstva Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Vyloučen hráč Marek Satran družstva Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
30:34
Timeout Floor Maniacs Mělník
27:10
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Petr Halačka, asistoval Marek Satran (0:10).
26:19
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Adam Kavalier, asistoval Kryštof Kopecký (0:9).
24:16
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Rubeš, asistoval Matěj Bača (0:8).
24:00
24:00
23:16
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Petr Špitálský, asistoval Leoš Rozlivek (0:7).
22:42
Vyloučen hráč Tomáš Hanuš družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za bránění ve hře.
19:15
Vyloučen hráč Lukáš Bajer družstva Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
19:15
Vyloučen hráč Šimon Černý družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za nesportovní chování.
15:17
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Matěj Bača, asistoval Vojtěch Nehasil (0:6).
15:08
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Marek Satran, asistoval Petr Halačka (0:5).
14:52
12:00
12:00
11:56
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Nehasil, asistoval Matěj Bača (0:3).
04:16
Trestné střílení družstva Orka Čelákovice neproměnil Adam Kavalier.
01:45
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Marek Satran bez asistence (0:2).
01:39
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Kopecký, asistoval Petr Špitálský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Římal a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka Čelákovice: brankář: Jakub Vitoušek; hráči v poli: Štěpán Roubek, Dominik Dítě, Matěj Bača, Vojtěch Rubeš, Vojtěch Nehasil