1:0
5:1
- : -

Panthers Praha B - FBC Draci Říčany B 8:1
10. Karel Lipovský, 10. Vojtěch Marek, 17. Šimon Čížek, 28. Lukáš Kubů, 29. Šimon Čížek, 29. Karel Lipovský, 31. Lukáš Kubů, 31. Matyáš Kandravý - 36. Vojtěch Vořech; rozhodčí: Filip Rabiňák - Jan Mucha; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Tomáš Lambert Hošťálek ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 5:1;
36:00
35:23
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Vojtěch Vořech, asistoval Jakub Tománek (8:1).
31:26
Vyloučen hráč Jakub Fiala družstva FBC Draci Říčany B na 2 minuty za sekání.
30:48
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matyáš Kandravý, asistoval Lukáš Kubů (8:0).
30:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Kubů, asistoval Jakub Petr (7:0).
28:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Karel Lipovský, asistoval Marek Bauer (6:0).
28:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Šimon Čížek bez asistence (5:0).
27:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Kubů, asistoval Matyáš Kandravý (4:0).
27:23
Vyloučen hráč Šimon Vašut družstva FBC Draci Říčany B na 2 minuty za sekání.
26:34
Vyloučen hráč Dominik Charvát družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:34
Vyloučen hráč Dominik Schneckmann družstva FBC Draci Říčany B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
16:24
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Šimon Čížek, asistoval Karel Lipovský (3:0).
12:00
12:00
09:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Marek bez asistence (2:0).
09:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Karel Lipovský, asistoval David Doležal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Rabiňák a Jan Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany B:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Radek Brych; hráči v poli: Matyáš Kandravý, Jakub Vycpálek, Lukáš Kubů, Jakub Petr, Jáchym Šetelík