2:2
1:4
- : -

Floorball Club FALCON - DDM Horní Počernice ORKA 3:6
17. Jan Plášil, 21. Vojtěch Horák, 31. Jakub Hejzlar - 19. Karel Kicherer, 29. Adam Šindelář, 38. Šimon Mestek, 40. Václav Třešňák, 41. Tadeáš Přibyl, 42. Václav Třešňák; rozhodčí: Jan Hanzal - Filip Novák; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Soufflet ? - Jiří Rejman ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:4;
45:00
41:48
Timeout Floorball Club FALCON
41:11
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Václav Třešňák bez asistence (3:6).
40:37
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tadeáš Přibyl, asistoval Jiří Rejman (3:5).
39:06
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Václav Třešňák, asistoval Tomáš Charvát (3:4).
37:20
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Šimon Mestek, asistoval Adam Šindelář (3:3).
37:05
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
31:08
Vyloučen hráč Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
30:22
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hejzlar bez asistence (3:2).
30:00
30:00
28:26
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář, asistoval Šimon Mestek (2:2).
24:01
Hráč týmu Falcon byl vpuštěn na hrací plochu z trestné lavice
23:01
Tym Pocernic nevyviji staly tlak v presilove hre. Spise to pripomina holomajznu.
22:01
Vyloučen hráč Kryštof Pospíšil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
20:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Horák, asistoval Jakub Hejzlar (2:1).
20:17
Hráč Falconu vsítil do odkryté branky
18:43
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Karel Kicherer, asistoval Tadeáš Přibyl (1:1).
18:43
Nekompromisni šutér s číslem 20 srovnava store.
17:02
Vyloučen hráč Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
16:21
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jan Plášil, asistoval David Klabzuba (1:0).
15:01
Tym Pocernic se šel poradit do šatny v utrobach školy. Doufejme že se stihnou vratiit na zacatek druheho dejstvi.
15:00
15:00
13:54
Hráč Falcons mel na lopate otevrení skore, ale z bezprostredni blizkosti minul brankarovu svatyni.
12:05
Zápas je zatím takovy neslany, nemastny.
10:46
Brankár Dolních Počernic zatím sleduje hru pouze z povzdálí.
08:50
Vyloučen hráč Jan Plášil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování hokejky.
05:50
Hráč s číslem 33 se pokusil o baseballovy uder, ale promáchl.
04:30
Tym hostu je v plném počtu.
02:30
Vyloučen hráč Marek Krejčiřík družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Horní Počernice ORKA:
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Matěj Soufflet; hráči v poli: Šimon Bulvas, Kryštof Pospíšil, Adam Stehlík, Šimon Štěpan, Jakub Hejzlar
00:00
Vítáme vás z komentátorského stanovište u dlouho očekávaného zápasu Horní Počernice proti Falconu