2:3
- : -
Sokol Rudná

Wizards DDM Praha 10 - Sokol Rudná 6:4
5. David Hanzelín, 17. Jakub Sedliský, 23. Matyáš Kronovetr, 24. David Hanzelín, 32. David Hanzelín, 40. David Hanzelín - 28. Tom Riley, 31. Marek Vojáček, 34. Tom Riley, 37. Sebastian Šmíd; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Kryštof Pecka ? - Adam Balík ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:3;
45:00
44:49
Vyloučen hráč Kryštof Kříž družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
44:23
Vyloučen hráč Tom Riley družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
43:02
Vyloučen hráč František Pucherna družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
41:42
Timeout Sokol Rudná
39:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Hanzelín bez asistence (6:4).
38:04
Timeout Wizards DDM Praha 10
36:58
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Sebastian Šmíd, asistoval Michal Honek (5:4).
36:00
Vyloučen hráč Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
35:27
Vyloučen hráč Jakub Sedliský družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
33:34
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Tom Riley, asistoval Kryštof Kříž (5:3).
31:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Hanzelín, asistoval Prokop Kočař (5:2).
30:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Vojáček, asistoval Matěj Dejm (4:2).
30:00
30:00
27:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Tom Riley, asistoval Marek Vojáček (4:1).
23:45
22:35
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval Lukáš Tesařík (3:0).
16:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Sedliský, asistoval Matyáš Kronovetr (2:0).
15:00
15:00
04:23
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Hanzelín, asistoval Lukáš Tesařík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná:
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Kryštof Pecka; hráči v poli: Lukáš Tesařík, Tomáš Němeček, Jakub Sedliský, Matyáš Kronovetr, Matyáš Rygl