0:1
5:0
- : -

IBK Kubánský Klan C - FbC Barracudas Slaný B 8:1
1. Matouš Tichý, 8. Josef Vlček, 9. Petr Kminiak, 25. Michal Kuruc, 30. Matouš Tichý, 31. Michal Kuruc, 35. Petr Kminiak, 36. Matouš Tichý - 20. Jaroslav Dvořák; rozhodčí: Josef Kubát - Jan Černý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Dvořák ? - Tomáš Popelka ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 5:0;
35:39
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Matouš Tichý, asistoval Josef Vlček (8:1).
34:03
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Petr Kminiak, asistoval Ladislav Němeček (7:1).
30:12
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Michal Kuruc z trestného střílení (6:1).
29:15
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Matouš Tichý bez asistence (5:1).
24:45
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Michal Kuruc, asistoval Lukáš Fiala (4:1).
24:00
24:00
22:54
Vyloučen hráč Jan Klimeš družstva FbC Barracudas Slaný B na 2 minuty za hrubost.
19:11
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Jaroslav Dvořák, asistoval Filip Dolejší (3:1).
12:00
12:00
08:45
07:26
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Josef Vlček, asistoval Dominik Walter (2:0).
00:32
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Matouš Tichý, asistoval Michal Kuruc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný B: brankář: Tomáš Popelka; hráči v poli: Jan Klimeš, Vojtěch Keder, Marek Hlušička, Martin Waldmann, Tomáš Ježek