4:1
1:1
- : -

FbC Barracudas Slaný B - Floor Maniacs Mělník B 5:2
14. Martin Waldmann, 17. Tomáš Ježek, 21. Jaroslav Dvořák, 22. Filip Dolejší, 30. Marek Hlušička - 15. Milan Beneš, 30. Oldřich Herrmann; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Josef Kubát; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Popelka ? - Olda Hlavička ?; po třetinách: 0:0, 4:1, 1:1;
36:00
29:19
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Marek Hlušička bez asistence (5:2).
29:15
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil Oldřich Herrmann, asistoval Milan Beneš (4:2).
28:34
Vyloučen hráč Tomáš Ježek družstva FbC Barracudas Slaný B na 2 minuty za hra rukou.
24:00
24:00
21:30
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Filip Dolejší, asistoval Jiří Budil (4:1).
20:02
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Jaroslav Dvořák, asistoval Marek Hlušička (3:1).
16:09
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Tomáš Ježek, asistoval Jan Klimeš (2:1).
14:53
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil Milan Beneš, asistoval Jan Bašta (1:1).
13:10
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Martin Waldmann, asistoval Marek Hlušička (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Floor Maniacs Mělník B:
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný B: brankář: Tomáš Popelka; hráči v poli: Vojtěch Keder, Jan Klimeš, Tomáš Ježek, Marek Hlušička, Martin Waldmann