4:0
0:0
- : -

Orka Čelákovice C - F.C. Vorms Praha 6:0
4. Ondřej Ždímal, 9. Martin Šťastný, 14. Ondřej Ždímal, 20. Martin Patocs, 23. Petr Březina, 23. Martin Šťastný; rozhodčí: Josef Kubát - Jan Černý; vyloučení: 3 + Ondřej Válek 5:1 + Tomáš Jícha 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Galbavý ? - Lukáš Černý ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 0:0;
36:00
35:03
Vyloučen hráč Ondřej Ždímal družstva Orka Čelákovice C na 2 minuty za blokování hokejky.
31:43
Vyloučen hráč Ondřej Válek družstva Orka Čelákovice C na 5 minut za hrubost.
31:43
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 5 minut za hrubost.
24:00
24:00
22:51
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil Martin Šťastný, asistoval Matouš Lexa (6:0).
22:04
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil Petr Březina, asistoval Ondřej Válek (5:0).
19:48
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil Martin Patocs, asistoval Ondřej Ždímal (4:0).
14:36
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
14:36
Vyloučen hráč Ondřej Válek družstva Orka Čelákovice C na 2 minuty za nesportovní chování.
13:49
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil Ondřej Ždímal, asistoval Jakub Houdek (3:0).
12:00
12:00
10:39
Vyloučen hráč Matouš Lexa družstva Orka Čelákovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:47
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil Martin Šťastný, asistoval Adam Točoň (2:0).
03:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů F.C. Vorms Praha: brankář: Lukáš Černý; hráči v poli: Martin Bařtipán, Petr Michálek, Jiří Braüer, Tomáš Jícha