1:0
4:3
- : -

TJ Sokol Dobříš B - FBC DYNAMIS B 9:4
1. Evžen Teringl, 9. Viktor Křivonoska, 10. Evžen Teringl, 12. Vít Kašpar, 17. Vojtěch Skála, 27. Petr Veselý, 34. Evžen Teringl, 34. Jan Vrba, 36. Jakub Brabec - 4. Michael Harmach, 34. Zdeněk Paleček, 35. Jakub Lacina, 36. Tomáš Pospíchal; rozhodčí: Patrik Trejbal - Vít Voltr; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Petr Bláha ? - Jakub Šotola ?; po třetinách: 4:1, 1:0, 4:3;
36:00
35:49
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Tomáš Pospíchal, asistoval Lukáš Chramosil (9:4).
35:20
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Jakub Brabec, asistoval Michal Kolář (9:3).
34:13
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Jakub Lacina, asistoval Michael Harmach (8:3).
33:52
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Jan Vrba, asistoval Vladimír Drnec (8:2).
33:46
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Evžen Teringl, asistoval Vladimír Drnec (7:2).
33:07
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Zdeněk Paleček, asistoval Tomáš Pospíchal (6:2).
31:47
Vyloučen hráč Jakub Brabec družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za sekání.
28:38
Vyloučen hráč Petr Veselý družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:26
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Petr Veselý, asistoval Jakub Brajer (6:1).
24:00
24:00
16:12
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Vojtěch Skála, asistoval Jakub Dragoun (5:1).
13:21
Vyloučen hráč Zdeněk Paleček družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
11:18
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Vít Kašpar bez asistence (4:1).
09:03
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Evžen Teringl z trestného střílení (3:1).
08:46
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Viktor Křivonoska, asistoval Jakub Dragoun (2:1).
03:36
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Michael Harmach, asistoval Zdeněk Paleček (1:1).
00:22
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Evžen Teringl, asistoval Jan Vrba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Vít Voltr.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DYNAMIS B: brankář: Jakub Šotola; hráči v poli: Tomáš Charvát, Daniel Koleška, Tomáš Pospíchal, Zdeněk Paleček, Michael Harmach