1:2
1:0
- : -

TBC Horoměřice - FBC Kutná Hora B 4:3pn
5. Jiří Šutta, 25. Michal Kovář, 39. Antonín Pertlík, N Antonín Pertlík - 14. Jiří Pospíšil, 23. Martin Reinert, 26. Jakub Procházka; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Martin Král ? - Aleš Hála ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Antonín Pertlík a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč Martin Reinert , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč Jaroslav Bochníček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Antonín Pertlík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč Adam Rowe a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Martin Hrycej a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč Martin Reinert a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Pavel Knol , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
38:59
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Antonín Pertlík, asistoval Michal Kovář (3:3).
30:00
30:00
29:49
Vyloučen hráč Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:33
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jakub Procházka, asistoval Adam Rowe (2:3).
24:16
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Josef Němeček (2:2).
22:10
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Martin Reinert, asistoval Jiří Pospíšil (1:2).
15:00
15:00
13:07
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jiří Pospíšil, asistoval Blažej Katona (1:1).
04:22
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Jiří Šutta, asistoval Richard Lučan (1:0).