2:0
4:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - BLACK ANGELS B BENFICA 6:1
29. Dominik Záň, 30. Jan Prošek, 37. Ondřej Zelený, 41. Jan Otta, 41. Vojtěch Máca, 43. Oldřich Pilecký - 38. Lukáš Studený; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Jiří Procházka ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 4:1;
45:00
42:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Oldřich Pilecký, asistoval Jakub Jestříbek (6:1).
40:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Gustav Ondrejčík (5:1).
40:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Otta, asistoval Tadeáš Doucha (4:1).
37:41
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Studený, asistoval Tomáš Janeček (3:1).
36:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Marek Zelený (3:0).
35:38
Vyloučen hráč Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
30:52
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B BENFICA neproměnil Tomáš Janeček.
30:00
30:00
29:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Prošek, asistoval Ondřej Zelený (2:0).
28:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Dominik Záň z trestného střílení (1:0).
28:21
Vyloučen hráč Martin Pavelek družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za opakované přestupky.
25:10
Vyloučen hráč Martin Pavelek družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Martin Pavelek, Marek Hausmann, Jan Kalenda, Marek Švagr, Ondřej Falber
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Jan Otta, Jakub Vrzák, Vojtěch Máca, Dominik Záň, Gustav Ondrejčík