2:3
2:1
- : -

BLACK ANGELS B BENFICA - FKÚ Ovocné Báze 6:4
8. Ondřej Falber, 14. Ondřej Falber, 16. Marek Švagr, 19. Lukáš Klíma, 34. Ondřej Mergl, 42. Ondřej Falber - 24. Jiří Novák, 27. Jiří Novák, 30. Filip Kubelka, 37. Ondřej Kubelka; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Doležal ? - Jan Řechtáček ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:1;
45:00
41:30
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Ondřej Falber, asistoval David Berger (6:4).
39:22
Vyloučen hráč David Berger družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
36:25
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Ondřej Kubelka, asistoval Jiří Novák (5:4).
33:22
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Ondřej Mergl, asistoval Václav Veverka (5:3).
30:00
30:00
29:51
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka, asistoval Otto Pípla (4:3).
26:59
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Petr Brandejs (4:2).
23:47
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Petr Kořínek (4:1).
18:58
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Klíma, asistoval Jiří Hausmann (4:0).
15:15
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Marek Švagr, asistoval Jan Kalenda (3:0).
15:14
Vyloučen hráč Petr Brandejs družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:19
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Jan Kalenda (2:0).
07:59
07:43
Vyloučen hráč Marek Hausmann družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FKÚ Ovocné Báze: brankář: Jan Řechtáček; hráči v poli: Otto Pípla, Petr Brandejs, Filip Kubelka, Jiří Novák, Petr Kořínek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Vojtěch Doležal; hráči v poli: Marek Hausmann, Martin Pavelek, Marek Švagr, Ondřej Falber, Jan Kalenda