1:4
1:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - TJ Sokol Královské Vinohrady C 3:7
6. Ondřej Filip, 19. Martin Tomanec, 43. Jakub Batěk - 3. Richard Klíma, 8. Gustav Ondrejčík, 24. Nikola Šolaja, 26. Gustav Ondrejčík, 30. Marek Zelený, 30. Dominik Záň, 45. Vojtěch Máca; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:1;
45:00
44:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Jakub Vrzák (3:7).
42:53
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jakub Batěk, asistoval Martin Tomanec (3:6).
37:26
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Dominik Záň, asistoval Jakub Vrzák (2:6).
29:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Zelený, asistoval Tadeáš Doucha (2:5).
25:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Dominik Záň (2:4).
23:58
Vyloučen hráč Jakub Batěk družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování hokejky.
23:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Nikola Šolaja bez asistence (2:3).
18:49
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Martin Tomanec, asistoval Daniel Havlíček (2:2).
15:00
15:00
07:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Richard Klíma (1:2).
05:39
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Ondřej Filip bez asistence (1:1).
02:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Dominik Záň (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Jan Otta, Jakub Vrzák, Dominik Záň, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Ondřej Filip, Jakub Batěk, Ctirad Malina, Vojtěch Press, Tomáš Procházka