1:2
2:4
- : -

Kanonýři Kladno bílí - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:8
5. Jan Trkovský, 21. Kryštof Mirčevský, 31. Petr Burgr, 32. Kryštof Mirčevský - 4. Tobiáš Uhřík, 15. Michal Mašek, 23. Michal Mašek, 23. David Hasman, 33. Tobiáš Uhřík, 40. David Zeman, 41. Štěpán Zavoral, 45. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Rudolf Michalski ? - David Křeček ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:4;
45:00
44:48
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval David Zeman (4:8).
40:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Štěpán Zavoral, asistoval Michal Mašek (4:7).
39:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Zeman bez asistence (4:6).
37:56
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za vražení zády.
32:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (4:5).
31:33
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Kryštof Mirčevský bez asistence (4:4).
30:49
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Petr Burgr bez asistence (3:4).
30:00
30:00
22:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Hasman bez asistence (2:4).
22:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Štěpán Zavoral (2:3).
20:56
15:00
15:00
14:08
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Tobiáš Uhřík (1:2).
04:51
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Jan Trkovský, asistoval Vojtěch Ptáček (1:1).
03:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík bez asistence (0:1).
01:36
Vyloučen hráč Tomáš Zuska družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: David Zeman, Tomáš Fodor, Tobiáš Uhřík, Štěpán Zavoral, Michal Mašek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno bílí: brankář: Rudolf Michalski; hráči v poli: Dominik Horák, Karel Frýba, Petr Burgr, Vojtěch Ptáček, Jan Trkovský