1:4
1:1
- : -

Viking TJ Kobylisy - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:6
8. Jakub Matoušek, 17. Vojtěch Karnet, 36. Vít Komorný - 11. Jakub Pekárek, 19. Richard Kellenberger, 21. Dominik Šach, 23. Richard Kellenberger, 26. Jonáš Obermann, 45. Jonáš Obermann; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - Matyáš Cvejn ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:1;
45:00
44:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jonáš Obermann, asistoval Matyáš Cvejn (3:6).
44:14
Vyloučen hráč Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi.
35:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný, asistoval Vojtěch Karnet (3:5).
30:00
30:00
25:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jonáš Obermann, asistoval Hugo Marx (2:5).
22:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval Jan Slezák (2:4).
20:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Dominik Šach, asistoval Tomáš Petr Martan (2:3).
18:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger bez asistence (2:2).
16:37
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Karnet bez asistence (2:1).
15:00
15:00
10:57
Vyloučen hráč David Sus družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
10:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pekárek, asistoval Dominik Šach (1:1).
07:40
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Vít Komorný (1:0).
06:50
Vyloučen hráč Viktor Císař družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
02:40
hraje se vyrovnaně
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady:
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy: brankář: Jakub Šteffel; hráči v poli: Alexander McIntosh, Vít Komorný, Adam Kropík, Vojtěch Hammeršmíd, Vojtěch Karnet