1:4
2:3
- : -

Florbal Pro Beroun - FLORBAL RIDERS 5:7
3. Jiří Hrabák, 7. Lukáš Rada, 19. Adam Florián, 27. Jan Mašek, 30. Jiří Hrabák - 15. Tomáš Karbusický, 19. Lukáš Mašek, 20. Jan Lovasz, 22. Jan Lovasz, 25. Tomáš Hruška, 26. Miroslav Hruška, 34. Jan Lovasz; rozhodčí: Pavel Stuš - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Valachovič ? - Milan Voříšek ?; po třetinách: 2:0, 1:4, 2:3;
33:39
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jan Lovasz z trestného střílení (5:7).
32:20
Timeout Florbal Pro Beroun
29:47
Vyloučen hráč Michal Lebeda družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:28
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Jiří Hrabák, asistoval Jan Mašek (5:6).
26:43
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Jan Mašek, asistoval Jiří Hrabák (4:6).
25:47
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Miroslav Hruška, asistoval Michal Lebeda (3:6).
24:37
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Lukáš Mašek (3:5).
24:00
24:00
21:44
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jan Lovasz, asistoval Jiří Krotký (3:4).
19:40
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jan Lovasz bez asistence (3:3).
18:54
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Adam Florián, asistoval Lukáš Vondra (3:2).
18:33
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Lukáš Mašek, asistoval Milan Voříšek (2:2).
14:43
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Tomáš Karbusický, asistoval Tomáš Hruška (2:1).
12:00
12:00
06:36
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Lukáš Rada, asistoval Daniel Nejedlo (2:0).
06:28
Vyloučen hráč Juraj Michajlov družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za sekání.
02:25
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Jiří Hrabák, asistoval Lukáš Rada (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL RIDERS:
00:00
Line-up domácích Florbal Pro Beroun: brankář: Jan Valachovič; hráči v poli: Jiří Hrabák, Lukáš Vondra, Adam Florián, Jan Košťálek, Daniel Nejedlo