4:2
2:0
- : -

FBC Falcons Žižkov - FBC Hamsters Vysočany 6:3
14. Tomáš Klepal, 18. Tomáš Kružík, 18. Štěpán Pavelka, 19. Petr Káda, 32. Tomáš Klepal, 33. Libor Vilímec - 6. Marek Netočný, 21. Václav Kašpar, 23. Jakub Kail; rozhodčí: Jan Chuděj - David Hertz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dan Horna ? - Pavel Bartůněk ?; po třetinách: 0:1, 4:2, 2:0;
32:01
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Libor Vilímec, asistoval Petr Káda (6:3).
31:03
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Tomáš Klepal, asistoval Petr Káda (5:3).
24:00
24:00
22:07
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jakub Kail z trestného střílení (4:3).
20:11
Vyloučen hráč Vítězslav Princ družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za hrubost.
20:04
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Václav Kašpar, asistoval Jakub Kail (4:2).
18:19
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Petr Káda, asistoval Michal Myšík (4:1).
17:23
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Štěpán Pavelka, asistoval Václav Skopový (3:1).
17:06
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Tomáš Kružík, asistoval Petr Káda (2:1).
13:56
12:00
12:00
05:26
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Marek Netočný, asistoval Vítězslav Princ (0:1).