1:1
2:5
- : -

Florbal TJ Kobylisy D - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 4:9
9. Kamil Hammeršmíd, 14. Tomáš Procházka, 33. Michal Kubík, 33. David Mühlbach - 9. Jan Čech, 10. Vladimír Červinka, 12. Luboš Drbal, 24. Jan Čech, 25. Luboš Drbal, 28. Vladimír Červinka, 29. Josef Chaloupka, 30. Luboš Drbal, 30. Michal Kubík; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jan Krupička; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Sýkora ? - Jakub Malý ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:5;
36:00
33:51
Vyloučen hráč Jan Čech družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou na 2 minuty za sekání.
32:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil David Mühlbach, asistoval Tomáš Procházka (4:9).
32:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Michal Kubík, asistoval Pavel Pohorský (3:9).
29:23
Vlastní branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Michal Kubík (2:9).
29:18
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Luboš Drbal, asistoval Jan Čech (2:8).
28:21
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Josef Chaloupka, asistoval Petr Kratochvíl (2:7).
27:20
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Vladimír Červinka, asistoval František Jantač (2:6).
24:25
24:00
24:00
23:29
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Jan Čech, asistoval Luboš Drbal (2:4).
13:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Jakub Batěk (2:3).
12:00
12:00
11:36
09:12
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Vladimír Červinka, asistoval Jan Tůma (1:2).
08:32
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Jan Čech, asistoval Vladimír Červinka (1:1).
08:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Kamil Hammeršmíd, asistoval Martin Čítek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jiskra Zruč nad Sázavou:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy D: brankář: Lukáš Sýkora; hráči v poli: Jakub Batěk, Tomáš Procházka, David Mühlbach, Pavel Pohorský, Ondřej Janata