2:3
3:5
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - SK DESPERADOS 9:10
5. Ondřej Rácz, 6. Vojtěch Plecitý, 8. Vojtěch Plecitý, 9. Lukáš Fišer, 18. Vojtěch Plecitý, 24. Vladislav Šust, 31. Lukáš Fišer, 37. Dušan Valo, 40. Dušan Valo - 1. Lukáš Nekola, 15. Jiří Jakoubek, 16. Lukáš Nekola, 18. Filip Pacan, 21. Jakub Květoň, 31. Lukáš Nekola, 33. Lukáš Nekola, 36. Ondřej Kozák, 37. David Roušal, 39. Jakub Květoň; rozhodčí: Filip Bollardt - Přemysl Bališ; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Martin Větrovský ?; po třetinách: 4:2, 2:3, 3:5;
45:00
42:28
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
39:10
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vojtěch Plecitý (9:10).
38:43
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Květoň, asistoval David Roušal (8:10).
37:05
Trestné střílení družstva FbC Red Dragons Hořovice neproměnil Vladislav Šust.
36:39
36:01
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil David Roušal, asistoval Filip Pacan (7:9).
35:24
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Ondřej Kozák, asistoval Lukáš Nekola (7:8).
32:32
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Filip Pacan (7:7).
30:38
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Vladislav Šust (7:6).
30:08
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jiří Jakoubek (6:6).
30:00
30:00
29:59
Druhá část přinesla spoustu zajímavých chvil. Desperados prokázali svou zkušenost v zakončení a dotáhli na 5:5. Po zbytečném trestu si ale Red Dragons vzali náskok zpátky, když se z dálky trefil Šust.
23:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vladislav Šust, asistoval Ondřej Rácz (6:5).
22:11
Vyloučen hráč David Roušal družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání.
20:30
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Květoň, asistoval Jiří Jakoubek (5:5).
17:46
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Filip Pacan, asistoval Jakub Květoň (5:4).
17:31
Trestné střílení družstva SK DESPERADOS neproměnil Jakub Květoň.
17:01
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Dušan Valo (5:3).
15:23
15:00
15:00
14:59
V první třetině jsme viděli aktivní florbal, ale pěkné momenty se střídaly s nepřesnostmi až příliš často. Hořovice opět dobře kombinují a po zásluze mají o přestávce náskok.
14:10
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jiří Jakoubek, asistoval Filip Pacan (4:2).
08:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Jan Slabý (4:1).
07:40
05:12
04:54
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Jiří Lizec (1:1).
00:23
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval David Roušal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů SK DESPERADOS:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Jakub Lukavský, Vojtěch Plecitý, Lukáš Routa, David Trejbal, Dušan Valo