3:3
- : -
FbC Plzeň B

FbC Plzeň B - SPORT CLUB Klatovy 4:8
20. Lukáš Hanzlíček, 31. Jan Táborský, 33. Filip Brejcha, 35. Jan Táborský - 10. Matyáš Hájek, 15. Michal Beran, 19. Adam Žežula, 21. Lukáš Joachimsthaler, 22. Lukáš Joachimsthaler, 32. Matyáš Hájek, 35. Kryštof Hájek, 36. Adam Žežula; rozhodčí: Tomáš Kapr - Luděk Lejba; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Petr Smazal 27 - David Vácha 35; po třetinách: 0:1, 1:4, 3:3;
36:00
35:28
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Adam Žežula bez asistence (4:8).
35:11
Vyloučen hráč Matyáš Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra na zemi.
34:57
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jan Táborský, asistoval David Janovský (4:7).
34:39
Timeout FbC Plzeň B
34:39
Vyloučen hráč Kryštof Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
34:21
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kryštof Hájek, asistoval Matyáš Hájek (3:7).
32:56
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Filip Brejcha, asistoval Michal Ehm (3:6).
31:17
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Matyáš Hájek, asistoval Kryštof Hájek (2:6).
30:44
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jan Táborský, asistoval Richard Svoboda (2:5).
28:31
Timeout SPORT CLUB Klatovy
28:31
Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil Lukáš Joachimsthaler.
24:00
24:00
21:50
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Lukáš Joachimsthaler bez asistence (1:5).
20:09
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Lukáš Joachimsthaler, asistoval Matyáš Hájek (1:4).
19:24
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Lukáš Hanzlíček, asistoval Michal Frečner (1:3).
18:15
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Adam Žežula, asistoval Kryštof Hájek (0:3).
18:10
Vyloučen hráč Richard Svoboda družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za blokování hokejky.
17:00
Vyloučen hráč Michal Frečner družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání.
14:57
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Michal Beran, asistoval Lukáš Rom (0:2).
12:00
12:00
09:00
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Matyáš Hájek, asistoval Lukáš Joachimsthaler (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Matyáš Hájek, Matěj Chod, Lukáš Joachimsthaler, Adam Žežula, Kryštof Hájek