4:3
0:5
- : -

TJ Lokomotiva Louny - T.B.C. Králův Dvůr 5:8
2. Michal Bočánek, 25. Milan Čížek, 32. Marek Pačmag, 38. Martin Marek, 40. Jaroslav Bielik - 25. Tomáš Vlček, 28. Matěj Kodl, 30. Jakub Uhřík, 49. Matěj Kodl, 49. Daniel Riley, 53. Tomáš Vlček, 54. Jakub Votava, 57. Jakub Votava; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:2; využití: 1:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Václav Frajt 15, Tomáš Gieszmann 27 - Martin Kohout 15; po třetinách: 1:0, 4:3, 0:5;
60:00
59:41
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
56:45
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Tomáš Vlček (5:8).
53:54
Timeout TJ Lokomotiva Louny
53:54
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Daniel Riley (5:7).
53:54
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
53:15
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
52:33
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jakub Uhřík (5:6).
48:25
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Tomáš Vlček (5:5).
48:03
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Patrik Svoboda (5:4).
44:29
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Dominik Krupka (5:3).
37:12
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Aleš Linka (4:3).
33:22
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
31:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Marek Pačmag, asistoval Milan Čížek (3:3).
30:29
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:40
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jakub Uhřík bez asistence (2:3).
27:36
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Patrik Kovářík (2:2).
25:30
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra rukou.
24:57
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Marek Pačmag (2:1).
24:17
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Daniel Škoula (1:1).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Gieszmann družstva TJ Lokomotiva Louny
20:00
20:00
17:18
Vyloučen hráč Dominik Krupka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
01:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Michal Fürstl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Pavel Dvořák, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Martin Čonka, Marek Pačmag, Martin Marek, Aleš Linka