3:1
6:1
- : -

FBC Kralupy n/V - FBŠ Všestary 14:5
5. Petr Husťák, 9. Lukáš Carvan, 11. Milan Kocián, 14. Milan Kocián, 18. Milan Kocián, 33. Lukáš Burián, 34. Daniel Štefl, 38. Daniel Štefl, 43. Daniel Štefl, 47. Jan Suk, 48. Kristián Malík, 54. Lukáš Burián, 57. Milan Kocián, 60. Jakub Šebesta - 6. Marek Stuchlík, 9. Pavel Hellmann, 19. Štěpán Novák, 36. Roman Dostál, 54. Daniel Moravec; rozhodčí: Vít Voltr - Jan Šubrt; vyloučení: 7:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann ? - Vojtěch Kuča ?; po třetinách: 5:3, 3:1, 6:1;
60:00
59:50
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Jiří Horský (14:5).
59:16
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:34
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián bez asistence (13:5).
54:34
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:59
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Burián bez asistence (12:5).
53:19
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Daniel Moravec, asistoval Jan Freiberg (11:5).
47:23
Timeout FBŠ Všestary
47:23
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jakub Šebesta (11:4).
46:54
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Suk, asistoval Lukáš Carvan (10:4).
43:15
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
42:33
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl, asistoval Petr Husťák (9:4).
40:00
40:00
37:44
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
37:24
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl, asistoval Filip Janouch (8:4).
35:36
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Štěpán Novák (7:4).
33:53
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl bez asistence (7:3).
33:48
Trestné střílení družstva FBC Kralupy n/V neproměnil Jan Řehák.
32:06
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Burián, asistoval Lukáš Carvan (6:3).
29:58
Vyloučen hráč Jan Freiberg družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
29:08
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
28:38
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hra rukou.
21:06
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
21:06
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
20:00
20:00
18:09
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Roman Dostál (5:3).
17:10
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Lukáš Carvan (5:2).
16:09
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hra na zemi.
13:01
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián bez asistence (4:2).
10:40
08:50
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Vladislav Kučera (2:2).
08:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Roman Dostál (1:2).
07:20
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za blokování hokejky.
05:58
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Jan Volenec (1:1).
04:00
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Petr Husťák, asistoval Daniel Štefl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Voltr a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Zdeněk Krajčí, Oldřich Vaňkát, Štěpán Novák, Jan Freiberg, Pavel Hellmann
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Milan Kocián, Lukáš Burián, Lukáš Carvan