2:2
0:4
- : -

Florbal Vsetín - Ossiko Třinec 2:10
25. René Číž, 35. Ivan Zajíc - 3. Jan Mieszek, 12. Jan Mieszek, 15. Vladimír Hloužek, 17. Tomáš Janovský, 30. Filip Sikora, 34. Michal Martynek, 41. Vladimír Hloužek, 54. Dominik Kupczak, 56. Filip Turoň, 57. Matěj Hecl; rozhodčí: Petr Stoklásek - Vu Pham Anh; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Martin Pinďák 18 - Jan Piško 23; po třetinách: 0:4, 2:2, 0:4;
60:00
59:59
Třinečtí oslavují postup do 4.kola. Hodně štěstí v dalším kole! Děkujeme za pozornost.
59:59
Komentář trenéra hostů___Jsme radí že jsme zvládli generálku před prvním ligovým zápasem věříme že si tuhle pohodu přeneseme do dalších zápasu děkuji soupeřům zdravím Kajfiho.
59:59
Komentář trenéra domácích___Krásné rychlé utkání soupeř potrestal všechny chyby a my jsme neproměnovali šance, chci pochválit hráče že bojovali až do konce.
58:30
Naskýtá se nám nyní pohled na velice otevřený florbal plný osobních soubojů 1 na 1.
56:30
A další zářez na pažbě Třineckých úročníků.
56:27
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Lukáš Marthaus (2:10).
55:41
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Sikora (2:9).
55:41
Hra 4 proti 4 víc svědčí Třinci a ten zvyšuje svůj náskok do komfortních výšin.
55:29
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
55:29
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
55:29
Na Lapači to hřmí a máme tady málem první bitku sezóny. Rozhodčí však zvládají situaci a hra pokračuje
54:25
Macek nádherně získal svoji aktivitou balónek a přenechal Tčkovi ml. ,ten ale s obdrženým benefitem nedokázal naložit.
53:34
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Filip Sikora (2:8).
53:34
Šance domácích se neustále zmenšují a inkasují další branku.
53:00
Hra se opět přiostřuje.Série tvrdých zákroků pokračuje.
51:40
Domácím už nezbývá moc času a nervozita se jim začíná projevovat na hokejkách.
51:09
Žůrek katastrofálně naložil s jasnou gólovou příležitostí a zklamal nejen fanoušky na Lapači.
47:30
Přesilová hra bez efektu a domácí jsou v plném počtu.
45:30
Vyloučen hráč René Číž družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
45:30
Tlak Třince nese ovoce a hosté si zahrají přesilovou hru.
45:00
Série povedených akcí třineckých útočníků.
43:00
Trčka ml. pozoruhodně prokličkoval útočné pásmo, ale střela Horáka byla zblokována.
40:19
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Filip Turoň (2:7).
40:19
Nejprve akce buly-brána na straně domácích, potom využitý protiútok na straně hostů.
40:00
40:00
39:50
Poslední chvilky druhé třetiny se odehrávají v domácím pásmu.
39:00
A tlak domácích graduje. Zatím bez gólu.
37:40
Zvoní tyč na druhé straně! Tentokrát Adámek posílá razítko na pravou stranu Třinecké brány. Skóre se opět nemění.
36:15
Zvoní tyč! Pinďák se jen bezmocně ohlédl. Míček se odráží ven z branky a skóre se nemění.
36:00
Hra je teď především na půli hostí, kteří jsou pod neskutečným tlakem.
35:15
Adámek teď dvakrát marně přestřelil.
34:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Robin Macek (2:6).
34:30
Akce jako z příručky pro kanonýry. Macek na Zajíce a stav je 2:6!
34:07
Ukázkové gajdy teď nasadil Zajíc třineckému útočníkovi. Ten si vystřídal.
33:50
Mackova střela těsně nad. Opět.
33:22
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek bez asistence (1:6).
33:22
Třinecký Kuba Maniš skóruje!
32:00
Domácí obrana výrazně přiostřila a útočníci hostí teď zažívají opravdu krušné časy.
31:45
Macek sám v úniku neuspěl. Na druhé straně pak tvrdým zákrokem uzemnil nejen soupeře ale i celou řadu mantinelů.
31:20
Zajíc čaroval za bránou soupeře až z toho vyčaroval ztrátu balónu.
30:49
Vyloučen hráč Vojtěch Hecl družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
30:49
Už třetí početní výhoda v jedné třetině pro Vsetín. Zvýšená aktivita se očividně oplácí.
29:26
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Sikora, asistoval Michal Badura (1:5).
29:26
Další povedená rána a skóre se opět mění.
29:10
Přichází vysoké napadání vsetínských hráčů. Obránci hostí to teď mají opravdu těžké.
28:40
Velké šance na obou stranách zatím bez efektivního zakončení.
27:40
Zajíc zachytil přihrávku a ocitl se zcela sám před brankářem hostí, ale benkendová lahůdka nevyšla.
26:00
Po vstřelené brance následuje tlak domácích a obrázek hry je rázem jiný.
24:49
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Tomáš Březík (1:4).
24:49
A je to tady! Využitá přesilovka a první snížení na 1:4 od domácího kanonýra Reného Číže.
24:31
Vyloučen hráč Michal Martynek družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:31
Prasácký zákrok na Březíka a další početní výhoda pro domácí!
22:30
Zajícův lišácký pokus od pravého mantinelu brankář chytá.
21:38
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
21:38
Máme tady první přesilovou hru pro domácí a možnost započít velkolepý obrat!
20:00
20:00
19:59
Ještě tvrdý hit na závěr na Zajíce.
19:20
Nádherný průnik Březíka kolem mantinelu.
17:45
Když to nejde po dobrém, jde to po zlém. Trčka ml. teď odstavil 2 hráče jednou ranou. S názorem rozhodčích, že to byl faul ale nesouhlasí.
16:13
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Jan Mieszek (0:4).
16:13
0:4! Třinec opět trestá zaváhání domácí obrany. Domácí by se měli vzpamatovat z poslední pětiminutovky.
16:00
Luxusní přihrávka od Zajíce na Adámka nebyla využita.
15:00
Tož je toto možné? Během 2 minut 2 zraněný hráči na straně domácích. Velké oslabení pro Vsetín.
14:00
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Tomáš Sikora (0:3).
13:56
Látal na zemi a nevypadá to vůbec dobře. Hra se přerušuje kvůli ošetření.
13:50
Látal odvedl tvrdou dřinu v rohu a je z toho standartka pro domácí.
13:20
Březík zkoušel basebollově. Pro něj bohužel mimo.
11:53
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek bez asistence (0:2).
11:53
Povedená střela ze střední vzdálenosti od Mieszka a střelec si připisuje druhý gól.
11:30
Špatné střídání Vsetína a možnost pro Ossiko.
11:05
Nebezpečná standartka před velkým brankovištěm pro Vsetín bez úspěchu.
10:00
Trčka ml. teď doslova pokácel soupeře hokejkou. Velice troufalé.
09:30
Seevald v souboji 1 na 1 uspěl, ovšem poslal na Žůrka, který ztrácí.
08:30
Zádrapa ukázkově na půlce neztratil a posunul na nabíhajícího útočníka. Vsetínská akademie může být hrdá.
07:30
A další hit od Březíka. Ten své soupeře nenechá v klidu.
06:40
Vsetínské tiky-taka Seevalda s Adámkem bohužel bez golu.
05:40
Pojď sem kam jdeš neboli Macek v akci. Tváří tvář s Třineckým golmanem selhal.
05:00
Horák pálí! A spálil. Obrovská škoda pro domácí.
04:30
Vsetínský mecenáš Seevald teď hledal Žůrka před brankou. Neúspěšně.
03:30
Domácí po gólu váhají s rozehrávkou.
02:34
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Vladimír Hloužek (0:1).
02:34
Nejprve nadějná akce domácích zakončena nepřesnou přihrávkou, která byla následována samostatným únikem Mieszka, který se nemýlil a překonal Pinďáka bekendovým blafákem.
01:30
Nádherný únik v podání Látala se Zajícem nakonec nekončí gólem.
01:05
První chvíle patří hráčům Ossiko Třinec.
00:01
Vítáme všechny příznivce florbalu u 3.kola poháru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stoklásek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů Ossiko Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Filip Turoň, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Martin Pinďák; hráči v poli: Tomáš Horák, Patrik Seevald, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Michal Žůrek