0:2
0:7
- : -

Floorball Club FALCON - Panthers Praha 1:12
15. Miloš Beer - 3. Přemysl Vávra, 14. Lukáš Pokorný, 19. Lukáš Pokorný, 29. Lukáš Tomeš, 39. Lukáš Tomeš, 44. Karel Petrák, 50. Přemysl Vávra, 51. Lukáš Pokorný, 54. Marco Lombino, 56. Jiří Krůšek, 56. Marco Lombino, 59. Marco Lombino; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Přemysl Bališ; vyloučení: 3:1 + Marco Lombino 5; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Martin Hruška ?, Jan Slavata ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:7;
60:00
58:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval John Hodek (1:12).
55:45
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
55:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Tomáš Marhefka (1:11).
55:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Karel Petrák (1:10).
54:15
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
53:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Jan Slavata (1:9).
51:19
Vyloučen hráč Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
50:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jan Waldhauser (1:8).
49:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Přemysl Vávra, asistoval Marco Lombino (1:7).
43:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Lukáš Tomeš (1:6).
40:00
40:00
38:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (1:5).
34:40
Vyloučen hráč Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:12
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Slavata družstva Panthers Praha
28:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Krůšek (1:4).
20:00
20:00
19:03
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 5 minut za sekání.
18:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný bez asistence (1:3).
14:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Miloš Beer, asistoval Martin Tůna (1:2).
13:28
02:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Přemysl Vávra, asistoval Tomáš Mánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, Zdeněk Prokůpek, Lukáš Pokorný, Jan Waldhauser, Jakub Žiška