3:5
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FC Bučis Team 4:12
17. Michal Cigánek, 47. Michal Cigánek, 56. Daniel Špírek, 58. Michal Cigánek - 5. Tomáš Mudra, 10. Jakub Vondruška, 13. Jan Pohořalý, 20. Michal Soukup, 25. Tomáš Vondruška, 28. Jakub Vondruška, 34. Tomáš Mudra, 44. Tomáš Vondruška, 47. Tomáš Mudra, 54. Tomáš Vondruška, 55. Jan Pohořalý, 58. Tomáš Mudra; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Novotný; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 23, Martin Hrubec 6 - Jan Hlinák 26; po třetinách: 1:4, 0:3, 3:5;
60:00
Střely na branku 17:10 pro hosty
60:00
Komentář trenéra hostů: Pochavla pro celý tým za poctivý týmový výkon. Přesto to nebylo bez chyb. Vyzdvihl bych výkon brankáře Hlináka,který nás především v 1.třetině podržel.
60:00
Komentář trenéra domácích: Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00
58:30
Teskymiposlaldoklínahostující37
57:53
Obranypřestalyexistovat
57:52
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Matoulek (4:12).
57:28
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Michael Kolínský (4:11).
55:49
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek bez asistence (3:11).
54:46
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Pohořalý, asistoval Matyáš Kalina (2:11).
53:56
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Tomáš Matoulek (2:10).
47:00
UtkánísledujeidlouholetáoporapíseckýchházenkářekMíšaSoučková,sestraTomášeSoučka,dlouholetéoporyfotbalistůSlaviePraha
46:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek bez asistence (2:9).
46:37
44:00
BrankáředomácíchVlastuDvořákapřijelipodpořitbývalíspoluhráčizMilevska
43:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Matěj Nykl (1:8).
42:20
Hráčioboutýmůjezdípoprdelijakokdybytobylo0:0
40:01
VhledištimůžemeviděttakovéflorbalovépersonyjakoAdamHofhanslzProtivína,KájaŠavrdazeStrakonicneboDavidChvostatohočasuhráčbudějovickýchŠtírů
36:38
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
35:23
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za blokování hokejky.
33:29
30:35
Vyloučen hráč Jan Pohořalý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:00
DozápasuzasahujebenjamínekPíseckýchOndraŠtěpán
27:50
Obagólmaniteďpředvedlizákrokyzříšesnů!
27:03
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Adam Drastich (1:6).
24:41
24:00
Utkánísleduje115fandícíchdiváků
22:00
Dodruhétřetinyvstoupiliaktivnějihosté
20:50
TrenérhostůJanZahalkaokomentovalsouhrusvýchborcůslovy"Tojsouplácalové"
19:45
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval David Munk (1:4).
18:01
VelmiblízkokególumělnejprveBiskupaponěmŠpírek
18:00
NáporPískupokračuje
16:49
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Jakub Mikeš (1:3).
12:16
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Pohořalý, asistoval Jakub Černý (0:3).
11:00
BučisTeampřetavilmírnoupřevahuvdruhýgól
09:59
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Jakub Černý (0:2).
05:00
ZaplněnáhalavidělanejdřívesekyruCigánkaapotékrosovkuvpřesilovcepokteréstřílelMudradoodkrytéklece
04:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Vondruška (0:1).
03:30
Vyloučen hráč Michal Cigánek družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
00:01
Nefungujemimezerník:(
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jan Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Jakub Černý, Jakub Vondruška, Jan Pohořalý
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle, Jakub Mikeš, Vladimír Lešek