2:1
- : -
TJ Turnov

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Turnov 2:3
45. Miroslav Kuře, 53. Jan Pich - 26. Jan Hausmann, 32. Tomáš Vitásek, 53. Jan Hausmann; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Daniel Jireček; vyloučení: 8:4; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Beneš 29 - Filip Jirman 23; po třetinách: 0:0, 0:2, 2:1;
60:00
58:55
Timeout TJ Turnov
58:55
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
56:53
Vyloučen hráč Aleš Prokop družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
53:57
Vyloučen hráč Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
52:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Hausmann, asistoval Daniel Korych (2:3).
52:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich, asistoval Miroslav Kuře (2:2).
52:17
Vyloučen hráč Josef Peštál družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:44
Vyloučen hráč Lukáš Zajiček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
44:36
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře z trestného střílení (1:2).
41:19
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
37:08
Vyloučen hráč Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
36:20
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
31:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Martin Hejduk (0:2).
29:36
27:48
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Hausmann, asistoval Tomáš Vitásek (0:1).
24:56
Vyloučen hráč Aleš Prokop družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
14:40
Vyloučen hráč Richard Šelbický družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Filip Jirman; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Filip Dědek, Tomáš Vitásek, Vladimír Štecha
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Aleš Prokop, Miroslav Kábrt, Jan Pich, Miroslav Kuře, David Šimáně