3:2
1:0
FBC UNHOŠŤ

FBC UNHOŠŤ - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:5p
23. Albert Čihák, 29. David Burda, 46. Jindřich Hanousek, 49. Jindřich Hanousek, 51. Tomáš Sochor, 68. Lukáš Mendlík - 6. Michael Pitek, 26. Jakub Vitvar, 36. Michael Pitek, 42. Jakub Vitvar, 42. Tomáš Kratochvíl; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Jaroslav Buben ? - Jiří Vybíral ?, Matěj Chabr ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:2, 1:0;
67:54
67:54
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil Lukáš Mendlík, asistoval Vojtěch Mičín (6:5).
60:00
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích, Zdeňka Fryše: Neuvěřitelný, srdnatý výkon všech hráčů, zodpovědný přístup a vůle jít za vítězstvím nás vyhecovala k lepšímu výkonu a dokázali jsme porazit velkého soupeře z Litvínova, kterému děkujeme za fair zápas. Moc jsme si to užili a těšíme se na dalšího soupeře.
52:57
Vyloučen hráč Jindřich Hanousek družstva FBC UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
50:01
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
50:01
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Vojtěch Wilham (5:5).
48:16
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil Jindřich Hanousek, asistoval Tomáš Sochor (4:5).
45:20
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil Jindřich Hanousek, asistoval Lukáš Mendlík (3:5).
41:49
Timeout FBC UNHOŠŤ
41:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Jakub Vitvar (2:5).
41:49
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Chabr družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
41:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Tomáš Kratochvíl (2:4).
40:00
40:00
35:27
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Zdeněk Fanta (2:3).
28:07
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil David Burda, asistoval Ondřej Míka (2:2).
25:47
22:30
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil Albert Čihák, asistoval Martin Mayer (1:1).
20:00
20:00
05:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Jan Vacín (0:1).
03:37
Vyloučen hráč Jindřich Hanousek družstva FBC UNHOŠŤ na 2 minuty za blokování hokejky.