1:1
2:2
- : -

ASK Orka Čelákovice - Wizards DDM Praha 10 9:5
3. Tomáš Beran, 6. Petr Němeček, 8. Václav Kramel, 13. Sebastian Jakob, 14. Jakub Čáp, 20. Tomáš Beran, 25. Michal Němeček, 41. Michal Němeček, 45. Jakub Doutnáč - 1. Vojtěch Mikoláš, 6. Jan Blažek, 37. Karel Smutný, 52. Jan Svoboda, 58. Petr Krob; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:5; využití: 3:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 16 - Vít Svojše 23; po třetinách: 6:2, 1:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Orka 13, Wizards 6
59:59
Komentář trenéra hostí pana Čechoviče: Zápas jsme ztratili v první třetině, kdy jsme soupeři přihráli na několik gólů a dovolili mu odskočit. V dalších dvou třetinách už se jednalo o celkem vyrovnaný zápas, ale soupeř si ho v klidu pohlídal. Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích pana Schwana: V dnešní nepohledné podívané se nám povedla pouze první třetina. Druhá třetina vyrovnaná . Třetí třetina se dohrávala. Pořád to z naší strany není ono. děkujeme divákům.
59:34
Na toto utkání si našlo cestu 40 diváků.
59:00
Právě probíhá poslední minuta tohoto utkání.
57:01
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Ondřej Policar (9:5).
54:52
Wizards zápas ještě nebalí a snaží se ze zápasem ještě něco udělat.
51:45
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Svoboda, asistoval Karel Smutný (9:4).
49:57
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
48:15
Wizards po krásné kombinaci trefují tyč!
45:36
Svojše skvělým zákrokem nedovolil domácím vstřelit desátou branku.
44:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Vojtěch Strnad (9:3).
44:12
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
42:50
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou.
40:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Petr Němeček (8:3).
40:09
Orka vstoupila do třetí třetiny nejlépe jak mohla.
40:00
40:00
37:47
Hra se nyní docela uklidnila.
36:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval David Bouda (7:3).
35:39
Vyloučen hráč Jan Vašíček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
35:39
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
30:27
Vyloučen hráč Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:19
Tlak Wizardů opět bez výsledku.
27:20
Wizardi střílí pouze do dobře postavených bránících hráčů Orky.
24:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Jakub Čáp (7:2).
24:37
Čápovu střelu tečoval Němeček a míček tak končí v brance.
24:09
Vyloučen hráč Ondřej Policar družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:00
První minuta patřila hostům, gól ovšem nevstřelili.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině Orka:16 Wizards:6
19:14
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Lukáš Zadák (6:2).
19:14
Beran přidává do sváči ještě jeden kousek.
18:16
Novotný si žádá ošetření. Hra je nyní na delší dobu přerušena.
16:26
Hra je opravdu pohledná, ovšem ještě pohlednější je domácí lodivod Schwan.
15:30
Nyní mají více ze hry hosté.
13:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (5:2).
13:57
Strnad si připisuje druhou asistenci v zápase, poté kdy našel úplně volného Čápa.
12:23
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Václav Kramel (4:2).
12:23
Jakob střílí na zadní tyč, gólman bez šance.
10:02
Verner střílí na přední tyč, Svojše připraven.
09:35
Hra si nyní drží vysoké tempo.
08:29
Ve velké šanci se ocitl Blažek, ovšem nedokázal překonat ležícího Pezla.
07:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Němeček (3:2).
05:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Karel Smutný (2:2).
05:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Jakub Čáp (2:1).
03:32
Vyloučen hráč Martin Dušek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
02:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Vojtěch Strnad (1:1).
02:19
Strnad našel na středu hřiště osamoceného Berana a ten srovnává stav utkání.
01:58
Čápova rána zblokována.
00:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vojtěch Mikoláš bez asistence (0:1).
00:21
Hostující tým se během krátké doby ujímá vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Petr Krob, Martin Dušek, Martin Lazárek, Vojtěch Mikoláš, Jan Svoboda
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Daniel Richtr, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Václav Kramel, Michal Němeček