5:0
4:1
- : -

Kanonýři Kladno - 1. FBK Rožnov p/R 13:3
6. Filip Ullmann, 10. Sergei Grebenshchikov, 13. Sebastian Andersson, 17. Vojtěch Teslík, 22. Dušan Přívara, 24. Sebastian Andersson, 25. Marek Pixa, 34. Ondřej Riebauer, 36. Sebastian Andersson, 47. Dušan Přívara, 53. Ondřej Riebauer, 57. Filip Ullmann, 59. Vojtěch Teslík - 4. Libor Ševeček, 12. Pavel Barabáš, 43. Petr Burýšek; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3 + Matěj Stůj (KLA) 5:8 + Patrik Hegar (ROZ) OS; využití: 6:0; diváků: 250; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 9 - Zdeněk Raška 31; po třetinách: 4:2, 5:0, 4:1;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Kladno 16, Rožnov 5
59:59
Komentář trenéra hostů René Hegara: Těžký zápas, kdy jsme dokázali se soupeřem držet krok jen v první a na začátku třetí třetiny. Ke konci zápasu došly síly a už jsme jen dohrávali zápas. Děkujeme pořadatelům, divákům a soupeři za dramatický podvečerní zápas a těšíme se na klidnou noční cestu domů po D1 a zítřejší pracovně školní povinnosti.
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Pazdery: První třetinu jsme pokračovali v našem trápení. Postupem času jsme hráli lépe a lépe, získávali jsme převahu, kterou jsme dokázali přetavit v branky. Pozitivní kromě výhry byla zlepšená hra v přesilovkách. Děkujeme divákům za příjemnou atmosféru.
59:32
Konec utkání je ve velkém tempu.
58:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Ondřej Riebauer (13:3).
58:02
Timeout Kanonýři Kladno
58:02
Vyloučen hráč Petr Červený družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
58:02
Ted je to vyloučení za vyloučením.
56:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Dušan Přívara (12:3).
55:42
Vyloučen hráč Libor Ševeček družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
55:42
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R - osobní trest.
55:21
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
54:36
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
54:36
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za hrubost.
54:36
Stůj dostal pětiminutový trest, tedy skoro do konce utkání.
54:06
Na dnešní zápas se přišlo podívat 250 diváků.
52:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Dušan Přívara (11:3).
52:49
Konečně to tam klukům padlo.
52:16
Vyloučen hráč Daniel Prašivka družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
51:02
Lupoměch toho moc na práce nemá, ale ted´ musel vymrštit svou pravačku.
46:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Ondřej Riebauer (10:3).
46:18
A je tu další branka Kladna v podání Přívary.
45:52
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
45:11
Kladenská čtveřice se ani v oslabení nebojí zaútočit.
43:42
Vyloučen hráč Sergei Grebenshchikov družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
43:42
Další vyloučení za sekání.
42:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Patrik Hegar (9:3).
42:51
Po dlouhé době se také prosazují hosté.
42:13
Vyloučen hráč Sebastian Andersson družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
42:13
V dnešním utkání je to již třetí vyloučení za sekání.
35:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Sebastian Andersson, asistoval Ondřej Riebauer (9:2).
35:19
A padla i druhá. Potřetí se prosazuje švéd Andersson.
33:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer bez asistence (8:2).
33:54
Jedna branka padla, padne i druhá.
33:46
33:46
A rovnou to bude 5 na 3.
33:04
Vyloučen hráč Petr Červený družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra na zemi.
33:04
Druhá přesilovka Kladna.
30:42
Kladno toto oslabení přežilo a ted´ je čas na útok.
30:31
Neskutečný blok Sachra.
29:42
Za minutu přesilovky Rožnova se nic nestalo.
28:42
Vyloučen hráč Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
28:42
Rožnov dostal šanci vstřelit branku.
25:38
Žniva trefuje tyč.
24:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Dušan Přívara (7:2).
24:30
Kladno zatím určuje hru a dává branku za brankou.
23:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Sebastian Andersson, asistoval Michal Skuhrovec (6:2).
23:10
Pěkně zahraná situace zakončena Anderssonem.
22:34
Prosadil se i Novák, branka ale neplatí.
21:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Matěj Stůj (5:2).
17:55
Vyloučen hráč Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
17:55
Riebauer se procpal do středu a nechal se zfaulovat.
16:32
Kladno ukazuje kdo je lídr tohoto zápasu.
16:06
Domácí se dostávají do dvoubrankového rozdílu.
16:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Sebastian Andersson (4:2).
12:59
Kanonýry tento gol moc nenakopl.
12:41
11:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Libor Ševeček (2:2).
09:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Sergei Grebenshchikov, asistoval David Sachr (2:1).
09:46
Tato střela Grebenšikova tam zaplula nádherně.
09:25
A Teslík trefuje břevno.
07:34
Nebezpečná střela Přívary, pouze do bloku.
05:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Vojtěch Pfaur (1:1).
05:14
Ale Kladenští to tak dlouho nenechali.
03:34
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Libor Ševeček, asistoval Daniel Prašivka (0:1).
03:34
Rožnov se dostal poprvé na míček a z první střely skoruje.