2:5
5:1
1:0

1. FBK Rožnov p/R - TJ Sokol Jaroměř 8:7p
29. Daniel Slovák, 34. Daniel Slovák, 48. Josef Viktořík, 50. Vladislav Kittel, 51. Patrik Hegar, 56. Pavel Barabáš, 60. Pavel Barabáš, 63. Josef Viktořík - 6. Jan Hrobský, 27. Petr Hašek, 29. Jakub Kopecký, 29. Petr Hašek, 30. Tomáš Hejzlar, 36. Jakub Kopecký, 54. Tomáš Černý; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Marek Obšivač 16 - Dušan Völgyi 16; po třetinách: 0:1, 2:5, 5:1, 1:0;
62:39
62:42
Komentář trenéra domácích, René Hegara: ,,Důležité domácí utkání, které se od začátku nevyvíjelo v náš prospěch jsme závěrečným tlakem otočili a vyhráli. Děkuji hráčům za vynikající výkon a soupeřům za férové utkání."
62:41
Komentář vedoucího hostů, Tomáše Křoviny: ,,K dnešnímu zápasu můžeme říct pouze to, že florbal se hraje 60 minut ne 40 jako v našem případě. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům a těšíme se na domácí utkání."
62:40
Viktořík projel celé hřiště a dokázal přesně zavěsit a ukončil tak utkání.
62:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Stanislav Barabáš (8:7).
62:39
Střely v prodloužení 2:1, tu poslední, nejdůležitější střelu dali však domácí a tím dovedli ztracené utkání do vítězného konce!
61:10
Rožnov hraje bez brankáře.
60:53
Trojice hostů kombinuje na polovině Rožnova.
60:01
Úvodní buli prodloužení vyhrává Jaroměř.
60:00
60:00
Ve třetí třetině byl střelecky aktivnější Rožnov poměrem 9:6.
60:00
59:44
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Vladimír Blažek (7:7).
59:44
Neskutečná střela Barabáše na bližší tyč, která hodně pomohla domácím a rozburácela celou halu.
58:05
Domácí výborně napadají vysoko na soupeřově polovině.
57:26
Obrovské šance domácích končí neúspěchem a Slovák se po úderu do obličeje těžce zvedá ze země.
56:50
Obšivač dokázal výborně zakročit skokem proti úplně volnému Emlarovi před jeho brankou.
55:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš bez asistence (6:7).
55:33
Po soubojích u mantinelu si vzal míček Barabáš, který nekompromisně zakončil na vzdálenější tyč a přiblížil tak domácí opět na rozdíl jedné branky.
55:02
Hosté nespěchají s rozehrávkou.
53:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Patrik Rozkovec (5:7).
53:11
Obrovskou šanci ničí výborným zákrokem Obšivač a dostává ohromný potlesk od diváků i spoluhráčů.
52:19
Žniva se s pomocí zdravotníků zvedá ze země po tvrdém souboji na středu hřiště.
50:19
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Pavel Barabáš (5:6).
50:19
Rožnov dokázal velmi rychle využít hru 4 na 4 a přiblížit se tak na rozdíl jediné branky.
50:09
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
50:09
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
49:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Josef Viktořík (4:6).
49:31
Viktořík se obtočil okolo branky hostů a Volgyi jeho střelu jen vyrazil, toho dokázal využít Kittel.
47:59
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval David Žniva (3:6).
47:35
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
43:35
Na druhé straně opět zachraňuje domácí Obšivač.
43:25
Blažek netrefuje odkrytou bránu.
42:32
Školův bekhend z hranice malého brankoviště likviduje svým tělem Obšivač.
41:03
Hegar trefuje břevno branky hostů.
40:01
Úvodní buli třetí třetiny vyhrává tým Jaroměře.
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině: 7:13 pro Jaroměř.
40:00
38:42
Domácím se poprvé během oslabení podařilo vyhodit a mohou tak vystřídat.
37:39
Emlarova střela ze středu nezpůsobila Obšivačovi větší problémy.
37:00
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za vražení zády.
36:15
Obšivač svému týmu pomohl dobrým zákrokem hlavou.
35:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (2:6).
33:58
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
33:50
Rožnov rozprouděný gólem Slováka aktivně ostřeluje bránu Jaroměře.
33:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Daniel Slovák, asistoval Pavel Barabáš (2:5).
33:39
Barabáš našel Slováka na středu hřiště a ten využil přesun Voglyiho a trefil míček přesně do protipohybu.
33:16
Přibývá důrazných osobních soubojů.
29:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar bez asistence (1:5).
29:54
Tři rychlé góly Jaroměře nahlodávají psychiku domácích.
28:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek bez asistence (1:4).
28:40
28:40
Hosté si díky Kopeckému berou zpět vedení.
28:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Daniel Slovák, asistoval Vladislav Kittel (1:2).
28:25
Kittel dokázal přihrávkou o mantinel najít Slováka, který parádní střelou na bližší tyč střílí gól.
26:25
Střídají se nebezpečné situace na obou stranách, ale střelci jsou zatím nepřesní.
26:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Tomáš Černý (0:2).
26:15
Kostelecký fauloval v rohu hřiště Černého, který souboj ale ustál a dokázal přihrát Haškovi na gól.
25:57
Po zrádné střele Hofmana se dostal míček k Obšivačovi, který ho ale nedokázal dostat pod svou kontrolu a vznikla šťouchanice před Rožnovskou bránou.
23:49
Obšivač nakonec zvládl nepříjemnou střelu Hegera, která mířila mezi jeho ruku a nohu a vysloužil si ovace fanoušků.
23:03
Po Hegarově střele vyražené Volgyim končí míček na brance hostů.
23:02
Heger dostal křižný pas a domácí měli štěstí, že nebyl přesný.
22:02
Rozkovcova nečekaná střela z velkého úhlu, se kterou neměl Obšivač větší problémy.
20:20
Rožnov se aktivně tlačí do útoku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Rožnov 6, Jaroměř 3.
20:00
19:50
Poslední sekundy se dohrávají na Rožnovské polovině.
19:00
Domácí okamžitě rozestavěli přesilovkovou formaci.
18:55
Vyloučen hráč Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vražení zády.
18:37
Štůskova střela opět končí v síťce.
17:20
Volgyiho zákrok v lehu zachránil Jaroměř před inkasováním branky.
16:30
Střídá se jeden brejk za druhým.
14:28
Nebezpečná střela Hegera z druhé vlny zastavena rychlou rukou Obšivače.
12:50
Hosté napadají Rožnovskou rozehrávku i za bránou.
11:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
08:12
Viktoříkova tvrdá rána z otočky u mantinelu těsně zasvištěla okolo branky hostů.
07:12
Štůsek trefuje bližší tyč brány Jaroměře.
05:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Petr Hašek (0:1).
05:16
Obšivač vyrazil Haškovu střelu a míček se dostal k Hrobskému, který nezaváhal a zavěsil míček pod břevno.
03:27
První zákrok Volgyiho proti střele Pavla Barabáše na vzdálenější tyč.
02:26
První Obšivačův zákrok proti střele na bližší tyč.
00:57
Brejk hostů zastaven Stanislavem Barabášem.
00:01
První buli zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Jakub Kubina, Pavel Kotrč, Jan Škola, Tomáš Hejzlar, Patrik Rozkovec
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Stanislav Barabáš, David Žniva, Jakub Štůsek, Petr Červený, Vladislav Chmelař