0:1
3:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R - FBC Štíři Č. Budějovice 4:3
20. Vladislav Kittel, 45. Petr Burýšek, 54. Petr Burýšek, 57. Josef Viktořík - 7. Ondřej Havelka, 12. Michal Měřička, 33. David Chvosta; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Marek Obšivač 16 - Josef Macek 21; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:0;
60:03
Komentář Stanislava Barabáše, konzultanta trenéra:,,První dvě třetiny to byla z naší strany křeč a nervozita. Hosté nás předčili především v individuálních dovednostech, ale od půli zápasu se to začalo otáčet v náš prospěch."
60:02
Pokračování dlouhého komentáře S. Barabáše:,,V posledních minutách to byli hosté, kteří doplatili na nervozitu a z jejich několika šancí nebyli schopni skórovat. Naši hráči si za druhou půli zaslouží uznání, za první půli nasekat na zadek. Děkuji R-D-S a HP za zápas... Ještě se omlouvám fanouškům, bez nich by to nešlo."
60:01
Komentář trenéra hostů, Lukáše Malého: ,,Zápas, který měl na začátku úroveň Národní ligy jsme prohráli, protože jsme nebyli schopni přepnout na vyšší level. Soupeř šel za vítězstvím mnohem více, než my a za týmový výkon si zasloužil vyhrát."
60:00
Střely ve třetí části (celkově): Rožnov 10(25), Č. Budějovice 5(19).
60:00
59:59
Soubor obrovských šancí v úplném závěru, Rožnov s velkým štěstím nedostal gól.
59:13
Hanák teď neproměnil šanci těsně před Obšivačem.
59:00
Hosté hrají v šesti.
57:17
Obrovská šance hostů, kterou dokázal Obšivač skvělým rychlým přesunem zlikvidovat.
56:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Vladislav Kittel (4:3).
56:03
Viktořík teď oběhl půl hřiště a dokázal skvěle zakončit a trefit vzdálenější šibenici.
55:14
Smékal si svým blokem vybojoval míček a mohl mířit dopředu, jeho akce ale skončila v rohu hřiště.
54:43
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:18
Burýšek dostal dobrou přihrávku před branku a dokázal si míček výborně přehodit na bekhend a zakončit.
53:21
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval David Žniva (3:3).
53:21
Žniva se rychle otočil na polovině hřiště a parádní tečovanou střelou dokázal skórovat.
52:42
Viktořík dobře vystřelil z otočky a před bránou ještě dorážel Kittel, ale Macák si míček pohlídal.
51:07
Obšivač si dobře poradil s Králíkovým bekhendem těsně před bránou.
48:49
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
47:15
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
46:26
Obšivač dobře vyjel proti střele Králíka a dokázal tak dobře zakročit.
44:48
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Jakub Zdražil (2:3).
43:54
Obšivačův dobrý zákrok rukou proti dobré střele hostů.
43:10
Obšivač vyráží Hanákovu střelu maskou.
42:10
Viktoříkova střela z výběhu těsně míjí vzdálenější tyč.
41:10
Hosté drží domácí pod tlakem.
40:01
Úvodní vhazování třetí části vyhrává tým Českých Budějovic.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Rožnov 7, Č. Budějovice 5.
40:00
36:55
Viktoříkova střela k tyči ohrozila bránu hostů, ale Macák si s ní poradil.
35:01
Vyloučen hráč Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
35:00
Utkání přihlíží 103 neplatících diváků.
32:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (1:3).
32:56
Všichni hráči domácích byli na jedné polovině a Staněk našel dobrou přihrávkou Chvostu, který bez zaváhání zakončil.
28:48
Obšivačův výhoz doskákal až k Chmelařovi, kterému se ale nepodařilo v těžké situaci zakončit.
27:15
Smékal dobře vybojoval míček, ale pak mu nesedla střela a z akce nakonec nic nebylo.
23:15
Smékal se dostal ke střele, kterou Macek chytil a k dorážce po vyseknutí míčku Smékalem se dostal Slovák jehož gól však kvůli sekání neplatil.
22:05
Hanák vybojoval míček a jel situaci 2 na 1, ale Obšivač situaci dobře vyhodnotil a míček chytil.
20:48
Červený se dokázal dostat do poměrně dobré šance, ale Hanák mu nedovolil vystřelit.
20:01
Úvodní buli druhé části vyhrává tým Rožnova.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Rožnov 8, Č. Budějovice 9.
20:00
19:34
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Pavel Barabáš (1:2).
19:34
Barabáš našel volného Kittela na středu a ten svou šanci proměnil.
18:04
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
17:44
Burýškovu ránu chytá skokem Macek.
15:38
Hanák střílí a zvoní tyč Obšivačovy branky.
15:13
Slovák ztrácí na středu hřiště a nabízí tak hostům brejk.
13:35
Barabášova střela propadla Mackovi mezi nohama, ale hosté byli u balonku dříve a gól tak nepadl.
11:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Jan Králík (0:2).
11:59
Králík dal rychlý kros Měřičkovi a ten se v zakončení nemýlil.
10:19
Hanákovu přízemní střelu vychytal skokem Obšivač.
09:38
Dvořákova skrytá střela zlikvidována rychlou rukou Macka.
07:45
Obrovská šance Českých Budějovic, ale míček do Obšivačovy branky nakonec nedoskákal.
07:17
Chmelařova střela z dobré pozice mezi nohy netrefila cíl.
06:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Tomáš Hanák (0:1).
06:20
Hosté točili míček před Rožnovskou brankou a zakončení na sebe vzal Havelka.
05:51
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
03:10
Hosté si vybojovali šanci, ale Drobiš netrefil žabičku před bránou.
02:19
Žniva otestoval Mackovu pozornost první střelou utkání.
00:01
Úvodní buli vyhrává Rožnov, ale hráči Českých Budějovic okamžitě vybojovali balónek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Michal Měřička, Jan Králík, Radek Hanák, Ondřej Havelka
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Daniel Slovák, Petr Burýšek, Jakub Štůsek, Petr Červený, Vladislav Chmelař