3:1
3:3
- : -

1. FBK Rožnov p/R - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 10:6
5. Vladislav Kittel, 6. Jakub Štůsek, 14. Petr Krhut, 18. Petr Burýšek, 24. Josef Viktořík, 34. Vladislav Kittel, 37. Petr Krhut, 47. Josef Viktořík, 48. David Žniva, 56. Patrik Hegar - 10. Patrik Chládek, 15. Kryštof Valenta, 29. Ivan Pergler, 44. Josef Tůma, 57. Patrik Chládek, 59. Michal Pražák; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 6 + Petr Burýšek (ROZ) OS:1; využití: 0:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 27 - Martin Petr 14; po třetinách: 4:2, 3:1, 3:3;
60:02
komentář konzultanta trenéra, Stanislava Barabáše: "Už čtvrtý zápas v řadě, kdy jsme vedli téměř až do konce. Předchozí 2 duely jsme bohužel v závěru prohráli, nyní však kluci koncentraci udrželi až do konce. Soupeři všechna čest, ke konci měl drtivý tlak, my drtivou obranu. Snažíme se být skromní a naše hra se postupně mění, kvalita vzrůstá. Díky všem."
60:01
Komentář trenéra hostí Adama Havránka: Dnes to nebylo o florbale, takže díky svým 10 hráčům a brankářům, že se nemuseli učit a dokážou si v zimě vzít bundu a čepici. Osobní zodpovědnost rozhodla na hřišti i mimo něj. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Hráčem utkání za domácí byl vyhlášen brankář #25 Zdeněk Raška. Hráčem utkání za hosty pak hráč #42 Patrik Chládek.
60:00
59:59
V tomto duelu vítězí tým domácí. Střely na branku ve 3. třetině 9:17. Celkově 24:33.
59:33
Pražským dochází čas a kde to vidět na stylu hry.
58:29
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák bez asistence (10:6).
58:19
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
58:19
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R - osobní trest.
58:02
Kerzel neustál souboj s Hegarem.
57:25
Hosté hrají 6 na 4. Zároveň se v šanci ocitl Ondřej Smékal, který z dálky nezamířil přesně.
57:07
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Michal Pražák (10:5).
56:10
Stanislav Barabáš už si zahrává s hostujícími forwardy.
55:55
Hosté střílí z každé pozice.
55:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Josef Viktořík (10:4).
55:40
Viktořík řeší situaci 2 na 1 přihrávkou a Hegar už střelu neměl vůbec složitou.
55:15
Kerzel na poslední chvíli zblokoval střelu do prázdné branky z hole Hegara.
53:12
Vyloučen hráč Jiří Lebeda družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
53:12
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
53:12
Tato potyčka mezi S. Barabášem a Lebedou nemohla skončit jinak. Oba si půjdou odpočinout.
52:22
Markova střela letěla do odkrytého místa, ale Superman Raška rychlým skokem střelu vyrazil.
52:04
Balvínův pokus z půlky zblokoval Viktořík.
51:30
Lebeda situaci 2 na 1 řeší střelbou přibližně půl metru mimo branku.
50:47
Jakub Štůsek byl ve skvělé střelecké pozici, ale rozhodl se míček přihrát Smékalovi, který se s míčkem už nesetkal.
49:41
Hegar v plné rychlosti skočil do gólmana, kterému maska odletěla až za branku. Šokovaný Petr se zvedá a hra bude pokračovat.
48:49
Krhut promáchl na středu hřiště.
47:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva, asistoval Jakub Zdražil (9:4).
47:02
Na dnešní souboj mezi domácím Rožnovem a Prahou si našlo cestu 128 diváků.
46:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Vladislav Kittel (8:4).
46:22
Burýškův výběh do středu těsně míjí branku.
44:50
Kerzelův výběh vykryl Pavel Barabáš.
44:40
Viktoříkova rychlá rozehrávka skončila mezi pod Petrem.
43:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Josef Tůma, asistoval Jiří Lebeda (7:4).
43:07
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
43:02
Pražákův pokus si nenašel cestu mezi tři tyče.
41:36
Lebeda právě proběhl kolem zapisovatelského stolku a kromě krvavé šmouhy na levé noze se asi nic vážnějšího neděje.
41:02
Lebeda se velice těžce zvedá po souboji s Pavlem Barabášem.
40:30
Start do této třetiny naběhl výrazně živěji než do těch dvou před námi.
40:01
Ani napotřetí se Hegar nemýlí.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: 7:8 pro Start. Celkově 15:16.
38:37
Zatím nejnebezpečnější akci měl po individuálním běhu Jakub Zdražil. Petr jeho střelu vyráží levou rukou.
36:35
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
36:20
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Petr Burýšek (7:3).
36:20
Burýškův centr na Krhuta využit.
35:42
Daniel Slovák pod obrovským tlakem sám na Petra, ale v takovém sprintu neměl vůbec lehké zakončit.
33:19
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Jakub Kostelecký (6:3).
33:19
Viktořík skvěle přenesl míč na střed hřiště na Kosteleckého, který míček posunul na Kittela. 6:3.
32:29
Ke standardní situaci před Petrem se postavil Viktořík s Krhutem a nebylo daleko od gólu.
32:24
Divišův pokus od mantinelu skončil obranným zákrokem Štůska.
31:39
Stanislav Barabáš skončil za mantinely po tvrdém souboji. Následně se v pořádku zvedá.
30:10
Viktořík chyboval v obraně a míček se dostal za záda Rašky, ale ne za brankovou čáru. Obránci Sršňů stihli včas míček vyhodit.
29:01
Po delší době vidíme uklidnění hry, kdy domácí drží míček na vlastní polovině.
28:30
Junior Smékal nabil Slovákovi, ale střela druhého zmiňovaného byla na poslední chvíli zblokována.
28:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Kryštof Valenta (5:3).
28:08
Pergler situaci 2na1 řeší střelou.
27:16
Pergler na bližší tyč, ale Raška opět vyráží.
26:15
Do této doby byla přesilovka hostí prakticky bez nebezpečí, dokud Kerzel ze středu hřiště nevyslal svůj projektil, se kterým měl Raška problémy.
25:26
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
25:02
Pergler dostal přihrávku na střed hřiště, ze které vymyslel jen zákrok pro Rašku.
24:22
Dan Slovák se vypořádal s Lebedou i Perglerem, když ho dva hostující forwardi napadali v rohu hřiště.
23:54
Kerzel našel úžasně kapitána svého týmu, ale Pražák z první nedokázal přesně zakončit.
23:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (5:2).
23:11
Rožnovské mistrovské duo Viktořík-Krhut potvrzuje své kvality.
22:00
Balvín vystřelil z půlky a Raška vyráží obouruč.
20:54
Valenta hledal Lebedu, ale nenašel.
20:01
Rožnovský kapitán se na buly opět nemýlil.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: 8:8.
19:15
V poslední minutě začali hosté agresivně napadat a domácím se to moc nelíbí.
17:42
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Ondřej Smékal (4:2).
17:42
Fantazie z hole Petra Burýška, který z dálky navyšuje skóre ve prospěch Sršňů.
17:39
Doležel obral soupeře o míček a získal rozehrávku z rohu. Získal tím čas pro střídání.
16:05
Zdražil našel skvěle Viktoříka na druhé straně hřiště. Jeho střelu vyráží Petr.
15:21
Viktořík s Krhutem dělají pražské obraně problémy.
14:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Valenta, asistoval Richard Marek (3:2).
13:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (3:1).
12:43
Rychlá Viktoříkova přihrávka na S. Barabáše. Druhý zmiňovaný měl se zpracováním problémy, a tak rozehrává Start.
11:30
Domácí opět dlouho na míčku na vlastní polovině.
10:15
Viktoříkovu bombu z půlky tečoval Krhut, ale Petr excelentně chytá.
09:14
Markův pokus z půlky vyráží Raška oběma rukama před sebe.
09:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Jan Kerzel (2:1).
09:03
David Žniva už nestihl dostoupit Chládka a ten ze vzduchu zakončuje do odkryté branky.
08:40
Rožnov už přibližně minutu na míčku na vlastní polovině.
06:41
Lebeda si sice Rašku položil, ale z levé strany již nedokázal zakončit a Raška skvělým zákrokem maskou stále drží nulu ve svém premiérovém zápase v domácím prostředí.
06:40
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Jiří Lebeda.
06:39
Viktořík fauloval a uvidíme nájezd v podání Lebedy.
05:45
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Ondřej Smékal (2:0).
05:45
Smékal ukázal své sprinterské dovednosti a nakonec namazal Štůskovi.
05:32
Divišův výběh pouze do Štůska.
05:00
Stanislav Barabáš ve snaze odpálit míček do bezpečí trefuje vlastní tyč. Bohudík pro něj a celý rožnovský tým balón brankovou čáru nepřeskočil.
04:14
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Josef Viktořík (1:0).
04:14
K odraženému míčku se první dostal Kittel a po zemi se nemýlí! Úvodní branka pro domácí.
03:24
Lebedův zajímavý pokus vyrazil Raška za mantinely.
02:10
První zákrok utkání si připisuje brankář Sršňů, Zdeněk Raška.
01:46
Burýšek s Kittlem si nerozuměli u mantinelu, ztracený míček hned vybojoval Viktořík.
00:42
Chládek šel do výběhu, ale jeho střelu zblokoval jeden z obránců.
00:10
První pokus o gól zkusil Patrik Hegar, Petr nemusel zasahovat.
00:01
Na úvodní buly zápasu se postavili Pergler a kapitán Hegar. Míček skočil na polovinu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Richard Marek, Kryštof Valenta, Jiří Lebeda, Jan Diviš, Ivan Pergler
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Jakub Zdražil, Petr Burýšek, Jan Doležel, Patrik Hegar, Jakub Kostelecký