0:7
0:3
- : -

1. FBK Rožnov p/R - FB Hurrican Karlovy Vary 1:13
9. Pavel Barabáš - 3. Jiří Mutínský, 14. Jan Zavadil, 19. Daniel Nicklas, 21. Michal Strachota, 26. Martin Koubek, 26. Jiří Mutínský, 30. David Čermák, 30. Jiří Mutínský, 33. Michal Klápa, 33. David Čermák, 43. Tomáš Nushart, 46. Tomáš Nushart, 57. Tomáš Nushart; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 5 + Patrik Hegar (ROZ) OS:3 + Martin Koubek (KLV) OS; využití: 1:3; diváků: 103; zásahy brankářů: Marek Obšivač 17, Zdeněk Raška 8 - Václav Zavadil 9, Tomáš Bartůšek 7; po třetinách: 1:3, 0:7, 0:3;
60:00
Střely ve třetí třetině (v zápase): Rožnov 7(17), Karlovy Vary 11(38).
60:00
Komentář trenéra hostů, Petra Pánka: "Od začátku do konce koncentrovaný výkon. Čekali jsme, že nás soupeř prověří více. Děkuji jemu a divákům za zápas."
60:00
Komentář Stanislava Barabáše: "Po ne špatné první třetině jsme bohužel prohrávali 1:3. Do druhé třetiny jsme vstoupili ještě nešťastněji a patnáct minut podávali míčky soupeři. Vary byly ve druhé třetině tak dobří, jako my špatní. Třetí třetinu jsme zahráli lépe než tu druhou, ale celkově jsme nepotvrdili, ale vůbec nepotvrdili vzestupnou formu."
60:00
Pokračování dlouhého komentáře Stanislava Barabáše: "Děkujeme soupeři za cennou lekci, my si opět sedneme na zadek, hezky od obránců až po hroty a snad to pomůže. Já osobně se za svůj výkon stydím. Díky všem a šťastnou cestu Varům."
60:00
59:10
Domácí zavření na vlastní půlce, zvoní tyč.
58:34
Vyloučen hráč David Žniva družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:30
Situace 6 na 5 se dohrává důrazně až v brankovišti domácích.
57:35
Rozhodčí drží vysokou výhodu, hosté budou hrát přesilovku.
56:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Daniel Nicklas (1:13).
56:45
Nushart nedůrazně bráněný před brankou proměňuje.
56:33
Dobře rozehraná rozehrávka hostů gólem nekončí.
53:18
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Michal Klápa.
53:18
Barabáš odehrál ve velkém brankovišti vysokou hokejkou a je z toho nájezd.
53:18
Klápa jednoduše vystřelil, ale trefil tyčku.
52:14
Slovákovo nahození dobře tečoval Kostelecký, ale připravený Bartůšek chytá.
48:54
Barabáš dobře kombinoval s Viktoříkem, ale gól nakonec nevstřelili.
48:15
Rožnov dostal dobrou možnost rozehrávky před soupeřovou bránou, ale nedokázal ji proměnit.
47:52
Kittel před brankou neproměňuje bekhendem.
47:00
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
46:22
Nebezpečná situace před brankou domácích, Raška chytá.
45:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Ondřej Vašíček (1:12).
43:08
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
43:08
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
43:08
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary - osobní trest.
43:08
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R - osobní trest.
42:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Michal Strachota (1:11).
42:26
Nushart si vyjel ke středu hřiště a vystřelil na bližší tyč mezi ruku a nohu.
41:52
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:01
První buli třetí třetiny vyhrává domácí tým.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Zdeněk Raška družstva 1. FBK Rožnov p/R
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Bartůšek družstva FB Hurrican Karlovy Vary
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Rožnov 6, Karlovy Vary 21.
40:00
39:21
Slovákova střela letěla mimo.
38:07
Koubkovi těžká střela z voleje nesedla.
36:22
Kombinace hostů končí až za brankou Rožnova.
32:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil David Čermák, asistoval Jakub Pecha (1:10).
32:56
Čermák z výběhu trefuje nad nohu k vzdálenější tyči.
32:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Daniel Nicklas (1:9).
32:02
Úžasná kombinace hostů končí až před Obšivačem, kde si se střelou skvěle poradil Klápa.
31:14
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
29:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Michal Strachota (1:8).
29:41
Hosté sázejí jeden gól za druhým.
29:26
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
29:26
29:26
Čermák krásně vymetl vzdálenější šibenici Rožnovské branky.
25:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Michal Klápa (1:6).
25:35
Klápa poslal před brankou Mutínského do obrovské šance a ten ji bez problému proměnil.
25:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Koubek, asistoval Filip Chmelíček (1:5).
25:13
Koubek vyběhl po mantinelu a střelou dal gól.
20:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Daniel Kalaš (1:4).
20:34
Strachotova nenápadná střela prošla až za Obšivačova záda.
20:01
Úvodní vhazování druhé části vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Rožnov 4, Karlovy Vary 6.
20:00
19:57
Dvě dobré šance Rožnova zůstávají nevyužité.
18:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (1:3).
18:34
Hosté využívají přesilovku střelou z předbrankového prostoru.
18:00
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra rukou.
17:35
Strachota nevyužívá dobrou příležitost před brankou domácích.
13:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Tomáš Nushart (1:2).
13:14
Nushartův pas na Zavadila prošel a ten dokázal přesně vypálit do pohybu Obšivače.
12:35
Kosteleckého dobrou střelu ze středu hřiště Zavadil chytá.
11:55
Čermákova střela letěla mimo Obšivačovu branku.
10:21
Hosté opět velmi rychle rozehráli, ale domácí blokují střelu.
08:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Vladislav Kittel (1:1).
08:17
Barabáš vymetl parádní volejí pavouky z brány hostů.
08:11
Viktořík z výběhu trefuje břevno.
07:54
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:53
Další povedená kombinace hostů, ale střela přeletěla branku domácích.
06:08
Barabáš se tvrdě srazil s Klápou u mantinelu.
05:03
Dobrou kombinaci hostů zakončoval Koubek, ale Obšivač se stihl přesunout.
03:55
Slovák trefuje ze středu hřiště jen tyčku.
02:54
02:54
Vary se dostaly kombinací až před branku Rožnova, kde bez problémů zakončil Mutínský.
02:02
Hosté rychle rozehráli a zvoní bližší tyč Obšivačovy brány.
01:34
První šance hostů, ale Obšivač se střelou po zemi neměl problém.
00:45
Domácí pozvolna rozehrávají.
00:01
První buli zápasu vyhrává Rožnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Daniel Kalaš, Matěj Korbel, Michal Klápa, Michal Strachota, Jiří Mutínský
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Stanislav Barabáš, David Žniva, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Vladislav Kittel