2:0
1:3
- : -

1. FBK Rožnov p/R - TJ Slovan Havířov 4:6
7. Petr Krhut, 23. Michal Konvičný, 25. Petr Krhut, 50. Petr Burýšek - 9. Kryštof Malina, 10. Patrik David, 19. Kryštof Malina, 43. Michal Kozelský, 51. Václav Jurdzin, 59. Michal Kozelský; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 138; zásahy brankářů: Marek Obšivač 20 - Martin Zapletálek 15; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:3;
60:03
Komentář hrajícího kapitána domácích, Pavla Barabáše, část 2.: Přišla přestávka, věci jsme si vyjasnili a hned z úvodu druhé třetiny jsme srovnali opět na nerozhodný stav. Zbytek utkání byl otevřený, oba týmy mohly vyhrát, bohužel byl to Havířov. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za podporu.
60:02
Komentář hrajícího kapitána domácích, Pavla Barabáše, část 1.: Bohužel nás zastihla marodka, tak jsme nemohli do zápasu nastoupit v plné sestavě. I v oslabené sestavě jsme měli dobrý vstup do utkání, pak jsme bohužel vyrobili 3 hrubé chyby, které dostaly soupeře do vedení.
60:01
Komentář hostí, pana Václava Komačky: Počas týdžňa sme kvalitne potrénovali, čo sme neukázali na ihrisku, ale pomohla nám morálka, ktorú sme v rámci toho týždňa získali. Prvá tretina z našej strany OK, potom prišiel výpadok, kde Rožnov dorovnal stav a bolo to kto z koho. Pokračujeme ďalej...
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: 1:10 pro Havířov. Celkově 19:25.
59:30
Hosté už jen zdržují čas a domácí těžko ztrátu dotáhnou.
58:46
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Václav Jurdzin (4:6).
58:10
Domácí v 6.
57:31
Rožnovským nevychází přihrávky přes hráče.
55:42
Ačkoliv domácí prohrávají, do útoku se neženou.
54:31
Havířovští si přihrávají a drží domácí na velkém brankovišti.
52:57
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
52:57
Kozelský zastaven při střele nedovoleně.
51:20
Pícha měl na holi srovnání, ale střela mu sjela.
50:11
Hosté si rychle berou zpět vedení.
50:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Lukáš Herblich (4:5).
49:58
Herblich otestoval Obšivače.
49:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Petr Krhut (4:4).
48:30
Třetí třetina paradoxně snížila na tempu.
46:33
Sekulův pokus pokryl Obšivač.
45:00
Dnešnímu utkání přihlíží z tribuny 138 diváků. Děkujeme.
43:30
Smékal skvěle dostal domácí do útočné fáze.
42:58
42:30
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
40:43
Vavrečka netrefil létající míček a rozhodčí pískají vysokou hůl.
39:10
Hosté začali ke konci třetiny více běhat a domácím to dělá menší problémy.
36:44
Prorok nastřelil Obšivače.
36:04
Domácí tlačí havířovské více a dostávají se do více šancí.
34:07
Kittel našel skvěle Píchu, ale druhý jmenovaný nedokázal přesně zakončit.
31:38
Herblichova raketa našla jen Konvičného.
30:02
Chmelař proběhl půlku hřiště a nakonec ho zastavil až Zapletálek.
26:25
Vavrečkův pokus vyráží Obšivač.
24:20
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Adam Burýšek (3:3).
24:20
Tak tuhle vyrovnávací branku si Krhut bude jistě dlouho pamatovat, kdy ze střední vzdálenosti vymetl Zapletálkovi šibenici bekendem.
22:44
Štůskova excelentní klička alias otočka poslala hráče hostí úplně mimo hru. Kdyby mu takhle vyšla i střela tak je srovnáno.
22:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Michal Konvičný, asistoval Daniel Slovák (2:3).
21:11
Smékalovi střela také nevyšla. Cca 0.5m nad.
20:25
Barabášovi sjela střela a Havířov se hnal do protiútoku.
20:01
Buly pro domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1. třetině: 8:7 pro domácí.
19:40
Řezáč tečoval, ale Obšivač pozorný.
19:11
Burýšek st. nastřelil tyč.
18:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Malina, asistoval Petr Řezáč (1:3).
18:40
Malina dnes již druhý gól ze vzduchu.
17:57
Pícha ze vzduchu do Zapletálka.
17:15
Ve velké šanci Prorok, ale Obšivač chytá.
17:07
Vyloučen hráč Vojtěch Vavrečka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
16:12
Zapletálek vyráží maskou Krhutovu střelu
13:50
Lademberger a jeho výběh nesklidil úspěch.
11:38
Daniel Slovák svými tenisovými schopnostmi odvrátil protiútok.
10:25
Dobrý pokus Smékala Zapletálek vyrazil.
09:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik David, asistoval Marek Vylegala (1:2).
09:44
Kyc asi 2 metry nad.
08:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Malina, asistoval Vojtěch Vavrečka (1:1).
08:41
Konvičný netrefil skákající míček, zato pro Malinu to byla brnkačka.
07:55
Vylegala upozornil rozhodčího na nedovolený zákrok, ale sudí jasně dává najevo, že se mýlí.
06:49
Tomuto zápasu opravdu chyběl první gól, protože se oba týmy probudily.
06:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Barabáš (1:0).
06:23
Krhut zkušeně vymetl roh branky a posílá domácí do vedení.
06:01
Opatrná hra se hraje takticky a ani jeden tým se příliš netlačí do koncovky.
05:17
Zákrok si připisuje i hvězda domácích, Obšivač.
03:25
První práce pro Zapletálka, kdy vyrazil Burýškovu střelu z dálky a poté ještě vytáhl zákrok na dorážku Smékala.
02:40
Poměrně svižný zápas zatím bez větších šancí.
00:20
Kostelecký se drží za hlavu po souboji s Vavrečkou.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Martin Děček, Vojtěch Vavrečka, Kryštof Malina, Michal Kozelský, Petr Řezáč
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Petr Burýšek, Jakub Kostelecký, Ondřej Smékal, Petr Krhut