1:3
1:3
- : -

1. FBK Rožnov p/R - Kanonýři Kladno 3:7
18. David Žniva, 30. Ondřej Smékal, 54. Josef Viktořík - 9. Dušan Přívara, 21. Marek Pixa, 31. David Sachr, 37. Michal Skuhrovec, 43. Filip Ullmann, 47. Miroslav Šnajdr, 48. Jan Louvar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 17 - Ondřej Lupoměch 16; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:3;
60:03
Komentář asistenta trenéra domácích, Standy Barabáše, druhá část: Ve třetí třetině jsme nezačali bláznit, ale aktivně napadat soupeřovu rozehrávku a bláznit začal soupeř. Nicméně i tak vyhráli. Děkuji soupeři rozhodčím i divákům.
60:02
Komentář asistenta trenéra domácích Standy Barabáše, první část: Soupeř byl dnes lepší. To ale asi všichni čekali. Upřímně jsem čekal, že nás přejedou jak parní válec, ale nestalo se tak. Po první třetině jsme sice pokukovali po nějakých bodech, nicméně soupeř dokázal využít svou kvalitu a zápas dovést do vítězného konce.
60:01
Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Dvě třetiny jsme měli velkou poziční převahu, ale nebyli jsme produktivní. Naštěstí ve třetí třetině jsme potvrdili výsledek, i přesto že v poslední desetiminutovce začaly oba týmy bláznit a jsem rád, že se tady na obou stranách nikdo nezranil.
60:00
59:59
Střely celkem: Rožnov 19, Kladno 24. Střely ve 3. třetině: Rožnov 11, Kladno 11,
59:15
Skvělý zákrok také od kladenského brankáře.
57:14
Raška předvedl skvělý zákrok - tygří skok na druhou stranu brány, gól se nekoná.
56:26
Svačinka - Teslík - strop..... střela 8 metrů nad.
55:53
Dvořák se nechtěně ohnal po míčku v malém brankovišti, trefil ale dva, citlivé partie kladenského gólmana zažívají muka.
54:23
Burýšek se efektně vytočil třem hráčům ve velkém brankovišti a rozjel nadějný protiútok. Smékal tentokrát střelecky selhal.
53:20
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
53:20
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (3:7).
53:20
Napodruhé to vyšlo, Viktořík se vytočil a střelou dvacet nad led nedal gólmanovi šanci.
53:14
Viktoříkova pumelice prosfištěla těsně nad bránou, odhadovaná ryhlost 126 km/h.
52:07
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
52:00
Tak už víme, chtěli si jen zahrát oslabení...
51:05
Timeout Kanonýři Kladno
51:05
Kladno něco vymýšlí, bere si time-out, všichni jsme napjatí.
50:26
Barabáš P. zkušeně ubránil přečíslení 2 na 1.
49:52
Na hřišti se výrazně přiostřilo.
47:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Filip Ullmann (2:7).
47:44
Hostě bleskově využívají přesilovku, tohle bylo secvičené.
47:18
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za vražení zády.
47:18
Nevybíravý zákrok Hegara na Přívaru, který se málem rozpůlil o pořadatelský stůl. Naštěstí jen dvojka, tohle smrdělo pětkou.
46:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Vojtěch Teslík (2:6).
46:52
Nešťastná vlastní branka Rožnova.
46:26
Macarena roztančila pořadatelský stoleček. Aspoň něco.
45:08
Férové gesto nejmladšího hráče na hřišti Burýška, který přiznal teč. Co se v mládí naučíš.....
44:30
Přívara v nebezpečné šanci, střela zblokována.
43:30
Smékala prostě nejde chytit, další únik, ale střílel bekhendem, střela neměla razanci.
42:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Marek Pixa (2:5).
42:47
Ullmann pověsil nechytatelnou střelu pod břevno, Raška bezmocný.
41:08
Viktořík vypustil další dva nebezpečně projektily, gólman je ale proti.
40:10
Přívara orazítkoval Barabášovu holeň, ta štípla...
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: Rožnov 4, Kladno 7
39:56
Z přesilovky není nic, míček drží Kladno.
38:54
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
37:20
Nepolapitelný Smékal opět utekl kladenskému obránci a zakončil nepříjemnou střelou, bohužel bez gólového efektu.
36:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Jan Louvar (2:4).
36:53
Hosté vykombinovali rožnovskou obranu a gólem "až do kuchyně" navyšují na rozdíl dvou branek.
35:00
Dnešní utkání sleduje 55 platících diváků.
32:50
Na samém sklonku přesilové hry pálil ze středu v tutové šanci Slovák, gólman hostí vytáhl nadprůměrný zákrok.
32:30
Na hřišti je speciální přesilovkové komando Barabáš-Barabáš-Viktořík-Burýšek-Žniva, snad vypotí srovnávací branku.
31:52
Smékal opět v úniku, faulován, uvidíme přesilovku domácích.
30:52
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
30:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Miroslav Šnajdr (2:3).
30:07
Hned po buly si hosté berou vedení zpět, Sachr procedil míček mezi nohy rožnovského Rašky.
29:59
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Oliver Dvořák (2:2).
29:59
Smékal zařadil druhý rychlostní stupeň, proletěl podél mantinelu jako vítr a zavěsil krásně na zadní tyč.
28:58
Přívarova střela zblokována Štůskem.
26:07
Viktořík pálí jako žáha, v rozmezí 10 vteřin vyprodukoval dvě nebezpečné střely.
25:26
Ex-rožnovský Svačinka rozvážně rozehrává, evidentně se na místní palubovce něco naučil...
24:39
Stůj nebo střelím ! A opravdu, střílel kladenský Stůj. Jen do hrudi Barabáše S.
22:56
Standa Barabáš předvádí urputné souboje v rohu hřiště, soupeři nejsou spokojeni s jeho důrazem.
20:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Joel Ahlin (1:2).
20:59
Střela, která se ani střelou nedá nazvat, se po teči kladenského hráče došourala až za Raškova záda.
17:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva, asistoval Josef Viktořík (1:1).
17:26
Viktořík našel z rohu volného Žnivu na středu a ten svižnou střelou pod břevno srovnává skóre.
17:14
Brácha na bráchu, ale mladší z rodu Burýšků netrefil míček v situaci 2 na 1.
16:24
Nevídaná věc, Pepa Viktořík v roli posledního hasil rychlý brejk Kladna.
14:44
Rychlý protiútok Kladna, Sachr těsně nad.
12:40
Smékal oklamal dva soupeře pěknou kličkou a zkusil bekhendovou střelu, Lupoměch ale připraven,
10:50
Burýškův dobrý obranný zákrok.
08:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Joel Ahlin (0:1).
08:13
Přívara využívá přesilovku, zkušeně vyběhl do středu hřiště a vymetl šibenici rožnovské branky.
07:18
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
06:42
Žniva vypustil nepříjemnou střelu, ale neměla gólový efekt.
05:00
Kladno v útočném pásmu, ale jen točí balonek dokola hřiště, což vlastně Rožnov chce.
02:10
První střelu na bránu vypustil rožnovský Burýšek.
01:30
Kladno zatím nepouští Rožnov do hry a točí je v jejich obranném pásmu.
00:01
Úvodní buly pro Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Ľuboš Šefčík, Joel Ahlin, Marek Pixa, Vojtěch Pfaur, Filip Ullmann
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Pavel Barabáš, Petr Burýšek, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Patrik Pícha