1:0
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - 1. FBK Rožnov p/R 10:4
1. Vít Strouhal, 6. Tomáš Hanák, 7. Jan Králík, 10. Jan Procházka, 12. Vít Strouhal, 13. Michael Kudláček, 20. Jan Králík, 22. Radek Hanák, 46. Michal Měřička, 50. Dominik Vlček - 6. Vladislav Kittel, 7. Jakub Štůsek, 15. Ondřej Smékal, 43. Vladislav Chmelař; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 23, Jakub Šítal 0 - Zdeněk Raška 37; po třetinách: 7:3, 1:0, 2:1;
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: 12:10.
59:59
Komentář asistenta trenéra hostí: Snažili jsme se postavit to nejsilnější co se dalo a s tím přijeli do Budějovic. Kdyby mi někdo, řekl před zápasem, že po první třetině budeme mít tři vstřelené branky do sítě soupeře, tak bych se pousmál. Problém však byl, ani ne v nasazení, to se nám upřít nedá, ale v koncentraci v první třetině.
59:59
Komentář asistenta trenéra hostí II: Rychlé branky nás totálně rozhodily a defakto první třetina rozhodla zápas. Blahopřeji soupeřům k třem bodům a děkuji místní mládeži za skvělou atmosféru.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Děkuji vše za férový zápas, vážím si toho. Utkání jsme rozhodli v první třetině, poté jsme hořeli na proměňování šancí. Pro nás strašně důležité tři body, nicméně čeká nás ještě velmi těžký boj, jdeme se na něj připravit.
59:31
Hosté jdou do šesti, třeba z toho ještě něco vymyslí.
58:10
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
56:08
Hosté hrají v plném počtu. Druhé oslabení už se jim podařilo ubránit.
55:37
Havelka střílel těsně vedle.
54:56
Králík pálil do horní tyče Raškovy brány.
54:06
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
52:05
Hra je zase celkem vyrovnaná, domácí mají šance, ale neproměňují je.
49:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Michal Matějček (10:4).
49:44
Po krásné nahrávce od Matějčka Raška neměl proti Vlčkově střele šanci.
48:54
Štířům se koncovka zase nevydařila.
47:21
Rožnov se opět dostal do útočné fáze, ale bez úspěchu.
45:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička bez asistence (9:4).
45:17
Měřička to vzal na sebe a zvyšuje vedení na 9:4.
43:20
Hra nyní působí poměrně vyrovnaně, moc se toho neděje.
42:02
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař, asistoval Ondřej Smékal (8:4).
41:50
Střelou ze standardky Vlček těsně minul.
41:21
Hanákovu střelu vyrazil Raška z hřiště.
40:17
Do třetice všeho dobrého vyhrávají úvodní buly domácí a hned přechízí do útoku.
40:00
40:00
39:59
Počet střel za druhou třetinu: 15:5.
38:28
Na míčku je Rožnov a snaží se dostat do útoku.
36:49
Po hezké kombinaci celé domácí pětky Měřička trefuje protiháčovu botu.
35:31
Domácím se momentálně vážně nedaří trefovat bránu, neustále to buď raška vychytává, nebo střílí mimo.
34:17
Hanák příklepem trefuje vnější síťku.
33:31
Kudláček měl úplně prázdnou bránu, ale nevystřelil pořádně a střela šla do gólmana.
31:51
Valdauf střílel zezadu, ale šlo to ven z hřiště.
31:21
Po nahrávce od Kudláčka Hanák přestřeluje.
30:04
Rožnovští vyrazili do útoku, ale stříleli mimo.
28:53
Hra se poměrně uklidnila, neobjevují se žádné velké šance.
27:40
Bicek s přehledem opět zakročil a hosté neměli šanci.
26:56
Radek Hanák střílel z půlky, Raška míček vyrazil helmou.
26:02
Havelka po pár nahrávkách střílel z moc velkého úhlu za bránu.
24:55
Vlček také sám před bránou, také pálil do gólmana.
24:10
Tomáš Hanák byl sám před bránou, ale zadribloval si, čímž ztratil čas a Raška na něj byl připravený.
21:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (8:3).
21:02
Duo Hanák&Hanák strikuje v dnešním zápase již podruhé, stav 8:3.
20:32
Po úvodním buly druhé třetiny jsou na míčku domácí, mají za sebou akci, ale bez úspěchu.
20:00
20:00
19:59
Střely za 1. třetinu: Štíři 20, Rožnov 12.
19:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Tomáš Hanák (7:3).
19:50
Domácí téměř okamžitě své přesilovky využili a do šatny můžou odcházet se čtyřgólovým vedením.
19:41
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
19:09
A faulovalo se, domácí jsou ve výhodě a bude se vylučovat.
18:33
Hosté nevyužili rozehrávku před bránou domácích, střela šla do hráče.
17:09
Mladší Hanák byl sám před bránou, ale pálil do gólmana.
15:46
Štírům se teď opakovaně nepodařila koncovka.
14:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal bez asistence (6:3).
14:28
Strouhal se ukázal i v obraně, kde s přehledem připravil soupeře o míček.
12:50
Vlček slibně vypadajícím tahákem střílí ven ze hřiště.
12:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Tomáš Hanák (6:2).
12:10
Měřička se jednou netrefil a podruh střílel do tyčky, dnes má zatím smůlu.
11:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vít Strouhal, asistoval Radek Hanák (5:2).
10:23
Králíkova střela se odrazila od brány, ale nevyletěla mimo hřiště.
09:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (4:2).
09:20
Po přesné nahrávce od Hanáka Procházka nechyboval a zvyšuje na 4:2.
08:43
Měřička si sám vyběhl s balonkem, ale opět střílel do brankáře.
07:27
Václav Staněk trefil gólmana hostí do helmy.
06:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Ondřej Havelka (3:2).
06:18
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Pavel Barabáš (2:2).
05:59
Procházka a Vlček předvedli pěknou kombinaci, ale Staněk následně přestřelil.
05:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Radek Hanák (2:1).
05:15
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Daniel Prašivka (1:1).
04:58
Prašivka měl odkrytého Bicka, ale naštěstí pro domácí přestřelil.
04:33
Bicek předvedl několik hezkých zákroků za sebou.
03:40
Štíři se dostali do standardky, ale Měřička střílel do gólmana anic z toho nebylo.
02:45
Procházkova střela se odrazila od boty protihráče.
01:45
Hra je od začátku dynamická a oba týmy jdou do zápasu naplno.
00:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vít Strouhal, asistoval Tomáš Hanák (1:0).
00:58
Vít Strouhal otevírá skóre dnešního zápasu, čímž si vysloužil podporu štírských fanoušků.
00:01
Po úvodním buly se míčku ujímá tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Pavel Barabáš, Daniel Slovák, Jakub Štůsek, Ondřej Smékal, Vladislav Chmelař
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Marek Slepička, Michal Měřička, Jan Králík