4:0
1:0
- : -

FBK Štajgřy Ostrava - 1. FBK Rožnov p/R C 6:0
12. Petr Havlena, 14. Jan Moravec, 15. Petr Havlena, 19. Jan Moravec, 19. Petr Popelka, 31. Petr Popelka; rozhodčí: Ondřej Lepík - Jan Piško; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Marián Lachman ? - Josef Kundrát ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:0;
36:00
33:17
Vyloučen hráč Libor Ševeček družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za bránění ve hře.
30:22
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Petr Popelka, asistoval Jan Moravec (6:0).
24:17
Vyloučen hráč Petr Knap družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za hra na zemi.
24:00
24:00
18:56
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Petr Popelka, asistoval Milan Růžička (5:0).
18:31
Vyloučen hráč Jaromír Urban družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
18:10
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Jan Moravec, asistoval Petr Moravec (4:0).
14:37
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Petr Havlena, asistoval Martin Cahel (3:0).
13:56
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Jan Moravec, asistoval Milan Růžička (2:0).
12:00
12:00
11:12
03:59
Vyloučen hráč Jakub Jahoda družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R C: brankář: Josef Kundrát; hráči v poli: Petr Burýšek, Jaromír Urban, Libor Ševeček, Daniel Kotrs, Filip Stypka