3:1
2:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R C - FK Gůfuň Nový Jičín 5:2
19. Libor Ševeček, 21. Daniel Kotrs, 22. Daniel Drápala, 28. Filip Stypka, 32. Vojtěch Švajda - 9. Vojtěch Hanzelka, 17. Pavel Táborský; rozhodčí: Tomáš Brus - Martin Kotala; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Josef Kundrát ? - Dominik Vašenda ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:0;
34:31
Vyloučen hráč Zbyněk Macura družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Vojtěch Švajda, asistoval Daniel Prašivka (5:2).
27:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Filip Stypka bez asistence (4:2).
24:00
24:00
21:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Daniel Drápala, asistoval Jakub Jahoda (3:2).
20:54
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Daniel Kotrs, asistoval Daniel Prašivka (2:2).
20:07
Vyloučen hráč Martin Najvar družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
18:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Libor Ševeček, asistoval Petr Burýšek (1:2).
16:16
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Pavel Táborský bez asistence (0:2).
12:00
12:00
08:17
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Vojtěch Hanzelka, asistoval Petr Žlebek (0:1).
07:10
Vyloučen hráč Filip Stypka družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
03:03
Vyloučen hráč Filip Stypka družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Gůfuň Nový Jičín:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R C: brankář: Josef Kundrát; hráči v poli: Petr Burýšek, Jaromír Urban, Libor Ševeček, Daniel Kotrs, Filip Stypka