1:1
1:3
- : -

1. FBK Rožnov p/R C - FbC Coyotes Jablunkov  3:6
11. Daniel Kotrs, 19. Vojtěch Švajda, 32. Vojtěch Švajda - 10. Martin Lasota, 11. Martin Lasota, 13. Martin Lasota, 25. Jakub Legierski, 29. Martin Chmiel, 31. Jakub Legierski; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:1 + Daniel Pyško 5; využití: 0:4; zásahy brankářů: Jakub Jasný ? - David Pavka ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3;
36:00
34:33
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
34:33
Vyloučen hráč Martin Velčovský družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
31:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Vojtěch Švajda, asistoval Jan Blizňák (3:6).
30:25
Timeout 1. FBK Rožnov p/R C
30:25
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Legierski, asistoval Martin Lasota (2:6).
28:15
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Chmiel, asistoval Martin Velčovský (2:5).
27:31
Vyloučen hráč Filip Stypka družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
24:43
24:00
24:00
18:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Vojtěch Švajda bez asistence (2:3).
12:33
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Lasota, asistoval Vladislav Stebel (1:3).
12:00
12:00
11:32
Vyloučen hráč Vladislav Buchal družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
10:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Daniel Kotrs, asistoval Vladislav Buchal (1:2).
10:18
10:16
Vyloučen hráč Vladislav Buchal družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:28
08:50
Vyloučen hráč Daniel Kotrs družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
04:04
Vyloučen hráč Daniel Pyško družstva FbC Coyotes Jablunkov na 5 minut za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov :
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R C: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Jan Blizňák, Radek Štekl, Jaromír Urban, Filip Stypka, Daniel Kotrs