1:1
1:1
- : -

1. FBK Rožnov p/R C - Z.F.K. AQM Petrovice C 4:4
2. Daniel Drápala, 8. Dalibor Plesník, 15. Dalibor Plesník, 36. Daniel Šichtař - 9. David Grabovski, 11. Petr Pryszcz, 14. Petr Pryszcz, 31. Petr Pryszcz; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 1:4 + Roman Ochodek OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Josef Kundrát ? - Pavel Široký ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:1;
36:00
35:16
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Daniel Šichtař, asistoval Jaromír Urban (4:4).
34:31
Vyloučen hráč Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za sekání.
34:31
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za nesportovní chování.
34:31
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. AQM Petrovice C - osobní trest.
30:02
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Petr Pryszcz, asistoval Roman Ochodek (3:4).
24:00
24:00
22:38
Vyloučen hráč Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za bránění ve hře.
14:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Daniel Drápala (3:3).
13:50
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Petr Pryszcz, asistoval Vojtěch Mrkva (2:3).
12:00
12:00
10:25
09:37
Vyloučen hráč Martin Vlček družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za nesportovní chování.
08:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil David Grabovski, asistoval Roman Franek (2:1).
07:57
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Daniel Šichtař (2:0).
04:53
Vyloučen hráč Vladislav Buchal družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za hrubost.
01:32
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Daniel Drápala, asistoval Dalibor Plesník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice C:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R C: brankář: Josef Kundrát; hráči v poli: Daniel Šichtař, Jiří Brandstettr, Vojtěch Švajda, Daniel Kotrs, Filip Stypka