0:3
1:2
- : -

1. FBK Rožnov p/R C - Bazinga Ostrava 1:7
36. Adam Burýšek - 4. Jakub Ježowicz, 6. Martin Žilinský, 15. David Hrnčíř, 17. Tomáš Kondrát, 18. Petr Suchoň, 25. Tomáš Kondrát, 34. Tomáš Kondrát; rozhodčí: Petr Kopřiva - Pavel Janáček; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jakub Jasný ? - Jiří Franek ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:2;
36:00
35:45
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Adam Burýšek, asistoval Daniel Kotrs (1:7).
35:38
Vyloučen hráč Martin Žilinský družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:41
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Tomáš Kondrát, asistoval Petr Suchoň (0:7).
33:41
A máme tady hattrick dámy a pánové. Po třetí asistenci Suchoňe dovršuje Kondrát svůj hattrick.
33:27
Timeout Bazinga Ostrava
31:57
Jahoda si našel místo před bránou, avšak jej už nikdo nenašel.
31:05
A další skvělá střela v podání Adama Burýška. Chybělo málo a mohlo to být jen o 5 gólů.
28:55
Skvělou střelou se teď blýskl Adam Burýšek, gól ale nedal.
27:04
Vyloučen hráč Filip Stypka družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za hrubost.
25:48
Neuvěřitelným sprintem se teď blýskl Jakub Jahoda. Avšak hned v zápětí musel střídat.
24:30
24:00
24:00
23:14
Vyloučen hráč Václav Fiurášek družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za hrubost.
23:14
Things are getting serious in here.
21:54
První kontakt s míčkem a Jahoda ho hnedka ztrácí.
18:21
Tohle už vypadá hodně špatně pro tým Rožnova.
17:59
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Petr Suchoň bez asistence (0:5).
16:36
16:36
Po krásné Suchoňově přihrávce se prosazuje Kondrát.
14:25
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil David Hrnčíř, asistoval Jakub Ježowicz (0:3).
12:00
12:00
05:06
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský, asistoval Jakub Ježowicz (0:2).
05:06
A je tady dalsí gól. Po krásné kombinaci se prosazuje Žilinský.
03:48
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Jakub Ježowicz, asistoval David Hrnčíř (0:1).
03:48
Po krásné voleji jdou hráči Ostravy do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopřiva a Pavel Janáček.
00:00
00:00
Line-up hostů Bazinga Ostrava:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R C: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Jaromír Urban, Filip Stypka, Daniel Drápala, Roman Skalík, Daniel Kotrs