1:2
3:0
0:0

FBC Slavia Praha - FbC Hradec Králové 5:6pn
5. Vojtěch Šafář, 22. Martin Fojtík, 47. Petr Bína, 49. Petr Bína, 58. Martin Fojtík - 3. Adam Ruprich, 3. Vít Heger, 18. Jonáš Mikšovský, 25. František Lahučký, 30. Matěj Mikšovský, N Tomáš Pokorný; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Koval ? - Jeroným Žižka ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Petr Bína , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Tomáš Pokorný a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Filip Bílek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Jonáš Mikšovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Ondřej Otáhal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Vít Heger , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
69:59
Střely v prodloužení. Domácí: 8, hosté: 6
69:54
Obrovský šance Slavie v posledních vteřinách prodloužení, ale Bína neproměňuje.
69:18
Teď hradečtí pro změnu netrefují odkrytou část branky.
68:36
A teď z ničeho nic zvoní na druhé straně tyčka, šanci promarnili hradečtí.
68:00
Další příležitost Bílka, který už po několikáté ohrozil hradeckou branku.
67:41
Ve tvrdém souboji za bránou byl úspěšnější obránce Slavie.
67:04
Sešívaní stále aktivní a opět bojují o získání kontroly.
66:12
Hradec se snaží dostat na polovinu soupeře, zatím neúspěšně.
65:12
Další velká příležitost, Fojtík vystřelil pouze do brankáře a dobíhající Bína na balónek nedošáhl.
64:45
Slávisté bojují, snaží se držet na půli soupeře.
64:20
K obrovské příležitosti se teď proháčkoval Šafář, ale netrefil bránu. Zaslouženě sklízí potlesk domácích fanoušku.
63:36
Také další šance Hradce končí v náruči domácího brankáře.
62:34
Z protiútoku vysoko nad bránu pálí Bílek.
61:52
První větší příležitosti Hradce zastavuje brankář Koval.
60:56
Prodloužení začalo, jak utkání skončilo, oba týmy aktivně napadají soupeře a bojují o každá balón.
60:00
60:00
59:59
Poslední střela Hradce už nic nemění na remízovém stavu po základní hrací době. Následovat bude 10 minutové prodloužení.
59:59
Střely ve 3. třetině. Domácí: 11, hosté: 11
59:36
Slávisté bojují, hradečtí je zastavují jen za cenu faulu.
59:00
Minuta do konce třetí třetiny.
58:33
Povedenou střelu hradeckého hráče zachytil skvěle chytající Koval.
58:11
Utkání má vysokou úroveň, ani jeden tým nechce prohrát.
57:27
A tlak sešívaných nakonec končí gólem a je srovnáno!
57:26
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Petr Bína (5:5).
57:16
Domácí hráči teď stále na půlce soupeře.
56:42
Série drobných faulů teď přiřkla míček sešívaným.
56:21
Náramnou střelu teď předvedl Hubáček, brankář stěží vytáhl míček nad branku.
55:56
Slávisté jsou plní emocí, každou ztrátu prožívají.
55:39
Timeout FBC Slavia Praha
55:14
Všichni slávisté teď makají a rvou se o každý balón.
54:39
Hradec je zatažený a snaží se kontrolovat míček.
53:40
Skvělý zákrok Kovala proti jinak ojedinělé šanci hostujících hráčů.
53:05
Slavia nepolevuje a dobývá hradeckou branku.
52:35
Hradec teď zamkl Slavii na obrané polovině.
51:41
Domácí Malík teď skončil za mantinelem, ale rozhodčí souboj nechává bez vyloučení.
51:09
Hráči na obou stranách teď klouzají po palubovce, jak se přidávají na tempu.
50:23
Hradec míjí branku Slavie.
49:47
Slávističtí hráči jsou teď hodně aktivní, cítí příležitost na vyrovnání.
49:17
Závar před hradeckou bránou, ale slávisté se tentokrát neprosazují.
48:44
Dva hráči Hradce jsou nyní ošetřováni, utkání se hraje důrazně, nikdo nic nevypustí.
48:07
Timeout FbC Hradec Králové
48:07
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Bína, asistoval Filip Bílek (4:5).
48:07
A zase ten Bína! Prosazuje se dnes už podruhé a snižuje na rozdíl jediné branky.
47:51
Sportovní gesto Hradce a vrací míček domácím.
47:33
Hráči Hradce teď kontrolují balón a začínají postupně ohrožovat domácí bránu.
47:02
Hradec se teď snaží dostat utkání zpátky do své režije.
46:09
46:09
I přes tvrdou hru soupeře se nadvakrát prosazuje Bína, Slavie snižuje.
45:41
Nakonec střela na bránu.
44:52
Slavia se usídlila na půlce soupeře, ale nedaří se jí ohrozit soupeřovu branku.
43:43
Vyloučen hráč Adam Středa družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
41:59
Domácí si připsali první ohrožení branky.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině. Domácí: 5, hosté: 10
39:42
Pokus Bíny ohrozit bránu soupeře zpoza brány.
39:01
A přidávají také další střely na bránu, zatím neúspěšně.
38:21
Sešívaní hráči se nechtějí dát zadarmo a bojují o každý balón.
37:41
A zvoní také na druhé straně, slávisté o sobě dali z protiútoku vědět.
37:14
A po další střele Hradce zvoní tyč.
36:36
Tlak hradeckých teď přerušilo akorát střídání.
35:36
Slávisté jsou v rozehrávce nervózní.
34:42
Hradečtí teď začínají utahovat zámek a začínají přibývat vyložené příležitosti, které končí na chráničích gólmana.
33:06
Do slibné příležitosti se probojoval Fojtík.
32:18
Slávisté zatím soupeře k ničemu nepouští.
30:42
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
30:42
Domácí Bína teď neudržel nervy na uzdě a po opakovaném provokování soupeře jde na trestnou lavici.
29:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Jonáš Mikšovský (2:5).
29:56
Chybná rozehrávka na středu hřiště, kterou Hradec nekompromisně trestá.
29:40
Probíhající hostující hráč teď přišlápl brankáři Slavie ruku, ale zdá se být v pořádku.
29:08
Sešívaní hráči jsou stále aktivnější.
27:33
A hostující dále útočí a ze vzduchu teď perfektně zakončili, brankářská zeď Slavie byla ale opět proti.
26:51
Domácí brankář Koval si teď z rychlého protiútoku Hradce připsal důležitý zákrok.
26:18
Domácí hráči ale pokračují v aktivní hře a připisují si další střelu na bránu.
24:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil František Lahučký, asistoval Tomáš Černý (2:4).
24:23
Hned z první střely se ale přes bránícího hráče prosazuje hradecký útočník a navyšuje vedení svého týmu.
22:08
A hned další příležitost sešívaných, po které zazvonila tyčka.
21:47
21:47
Ale teď už se domácí prosazují a snižují.
20:45
Ale z následujícího protiútoku měl velkou příležitost domácí Šafář a po perfektní přihrávce Štička.
20:22
Aktivněji začali hostující a připisují si první střelu.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině. Domácí: 12, hosté: 13
19:58
Poslední šanci první třetiny měl na svědomí domácí Fojtík, ale sám před brankářem se neprosazuje.
18:59
Ale teď se staví k rozehrávce po faulu domácí.
18:50
I nadále jsou na míčku především hostující hradečtí hráči, slávisté je zastavují jen za ceny faulů.
18:01
Další velká příležitost hradeckých, z postupného útoku střílel hostující útočník jen těsně vedle branky.
17:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský bez asistence (1:3).
17:18
Domácí obránci teď nechali hráče s číslem 24 nadvakrát před ležícím brankářem dorážet a Hradec navyšuje vedení.
16:18
Laho teď prověřil pozornost brankáře Hradce z dálky.
15:05
Domácí Pokorný si po delší době připisuje střelu na hradeckou bránu.
14:57
Nedorozumění v obraně málem potrestali hostující hráči, nepodařilo se jim však poskakující balónek zkrotit.
13:15
Na míčku jsou teď spíše hradečtí, ale slávisté dobře k hráčům přistupují a nenechají je dostat do vyložené příležitosti.
12:37
Domácí Hubáček sebral odražený balón a už už nabíjel dobíhajícímu Otáhalovy do prázdné brány. Ten byl ale na přihrávku krátký.
11:02
Aktivní hradecké napadání dělá slávistům v rozehrávce problémy.
09:44
Skákavý povrch zatím dělá oběma týmům problémy, míček jim poskakuje a k šancím se nedostávají.
08:58
Po blokování hole jsou na balónku domácí.
08:36
Nepřesná rozehrávka z rohu a přesilovka zůstala nevyužitá.
07:25
Slávistům se zatím nedaří na delší dobu uchytit na polovině soupeře.
06:44
Vyloučen hráč Adam Středa družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
06:44
Štička se probíjel do obrany, ale jeho snahu mu zkazil faul protihráče, po kterém následuje přesilová hra Slavie.
06:08
Sešívaní se snaží kontrolovat hru, hostující Hradec ale úspěšně napadá.
04:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Tomáš Hubáček (1:2).
04:46
A domácí dávají první gól, z dorážky se prosazuje Vojta Šafář.
03:43
Příchozí zdravotnice hned musí řešit první případ, Matouš Doubek leží s bolestivou grimasou za mantinelem.
02:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Dalibor Vlášek (0:2).
02:31
A okamžitě po vhazování se daří hradeckým vstřelit druhou branku.
02:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval David Stružinský (0:1).
02:24
Přeci jen hostující tým svou přesilovou hru proměňuje.
01:44
Hráči Hradce zatím nevystřelili v přesilovce na bránu. Naopak slávisté měli hned dvě šance vstřelit branku ve vlastním oslabení.
00:44
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
00:33
První střelu domácích si připisuje Filip Bílek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Jonáš Mikšovský, Adam Ruprich, Adam Středa, Vít Heger, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Tomáš Hubáček, Ondřej Otáhal, Antonín Štička, Vojtěch Šafář