2:2
2:3
- : -

FBC VÁLEC Český Těšín - 1. FBK Rožnov p/R B 6:7
12. Mario Opina, 14. Pavel Karpeta, 22. Štěpán Nytra, 23. Štěpán Nytra, 37. Mario Opina, 41. Jan Putniorz - 5. Daniel Šichtař, 6. Ondřej Diblík, 25. Pavel Žitník, 30. Daniel Šichtař, 34. Tomáš Čegan, 39. Martin Pavlica, 42. Miroslav Kasl; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Aleksandar Kovač ? - Jakub Jasný ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:3;
45:00
44:38
Timeout FBC VÁLEC Český Těšín
44:22
Konec utkání probíhá ve vysokém tempu.
41:15
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Miroslav Kasl, asistoval Petr Krhut (6:7).
40:16
Timeout 1. FBK Rožnov p/R B
40:16
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jan Putniorz, asistoval Štěpán Nytra (6:6).
39:10
Útočné akce nechybí ani na jedné straně.
38:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Martin Pavlica, asistoval Dalibor Plesník (5:6).
37:33
Žitník se dneska v obraně Rožnova snaží, bohužel Těšín srovnává.
36:32
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Mario Opina, asistoval Tomáš Pilch (5:5).
33:54
Rožnovské Sršně gól nabudil a stále si drží hru na míčku.
33:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Čegan, asistoval Petr Krhut (4:5).
30:00
30:00
29:12
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Daniel Šichtař, asistoval Petr Krhut (4:4).
26:06
Vyloučen hráč Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
26:06
Rožnov si zahraje přesilovou hru 5 na 3.
25:42
Vyloučen hráč Ondřej Zwierzyna družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za blokování hokejky.
24:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Pavel Žitník, asistoval Martin Pavlica (4:3).
24:37
Na hřišti se začíná přiostřovat, oba týmy makají pro cenné 3 body.
22:21
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Štěpán Nytra, asistoval Jiří Klus (4:2).
21:19
Rožnov nezvládl oslabení a prohrávají tak o 1 branku. Zápas si ale stále drží rychlé tempo a to od obou týmů.
21:11
19:56
Vyloučen hráč Miroslav Kasl družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:45
Na míčku je ale většinu času Rožnov.
17:28
Opět se začalo hrát utkání ve vysokém tempu.
15:00
15:00
13:18
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Pavel Karpeta bez asistence (2:2).
13:04
Zápas probíhal v poklidnějším tempu, Karpeta z Těšína zaútočil a srovnal tak skore na 2:2.
11:00
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Mario Opina, asistoval Jan Putniorz (1:2).
08:25
5 dorážek Rožnova před bránou Těšína, bohužel, skore je neměnné.
05:22
Rožnovu dnes vychází přesné přihrávky. .
05:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Ondřej Diblík, asistoval Tomáš Martyčák (0:2).
04:53
03:50
Brankář Rožnova Kuba Jasný si už stihl připsat na účet pár chycených kousků.
01:58
První dvě minuty utkání jsou ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Pavel Barabáš, Dalibor Plesník, Pavel Žitník, Břetislav Kedroň, Martin Pavlica